Διακρίσεις μαθητών/τριών του Γυμνασίου Έμπας τη σχολική χρονια 2021-2022


Το Γυμνάσιο Έμπας ανακοινώνει κατάλογο διακρίσεων των μαθητών /τριών τη σχολική χρονια 2021-2022

Hippo English Olympiad: Preliminary Round

Πρόκριση στον επόμενο γύρο

Βανέζη Ηριδα Α1

Μονιάτης Αλέξανδρος Α6

Παγκύπρια Ολυμπιάδα Βιολογίας Θεόφραστος Α’ Γυμνασίου

Ποπίδου Αναστασία Α3                          ΑΡΓΥΡΟ

Καραγιάννης Αντρέας Α4                        ΧΑΛΚΙΝΟ

Καραπιπέρης Αλέξανδρος Α6                 ΧΑΛΚΙΝΟ

Νικολαίδης Ραφαήλ Α5                           ΧΑΛΚΙΝΟ

Χατζηχριστοδούλου Μιχαέλλα Α4         ΕΠΑΙΝΟΣ

Βρυώνη Δανάη Μαρία Α5                       ΕΠΑΙΝΟΣ

Παγκύπρια Ολυμπιάδα Βιολογίας Αριστοτέλης Β’ Γυμνασίου

Νικολάου Πέτρος Β1                      ΧΡΥΣΟ        1η ΘΕΣΗ ΕΠΑΡΧΙΑΚΑ

Νικολάου Θέμης Β1                       ΕΠΑΙΝΟΣ 13ος  ΕΠΑΡΧΙΑΚΑ

Παμπάφιος Διαγωνισμός Γαλλοφωνίας Alliance francaisede Paphos-Ποίηση

Σιελουβάρη Λουκία Β4                      ΠΡΩΤΟ ΒΡΑΒΕΙΟ

Διαγωνισμός Kangourou Γαλλικών

Σιελουβάρη Λουκία Β4                   ΧΡΥΣΟ

Διαγωνισμός 2ης Παγκύπριας Ολυμπιάδας Γεωγραφίας ΓΑΙΑ

Χαραλάμπους Μάρκος  Α1           ΕΠΑΙΝΟΣ

Διαγωνισμός 2ης Παγκύπριας Ολυμπιάδας Γεωγραφίας ΑΤΛΑΣ

Σιελουβάρη Λουκία B4                  ΧΑΛΚΙΝΟ

Διαγωνισμός Νέας Ελληνικής Γλώσσας «Ονειρεύσου ένα πράσινο μέλλον. Περιβάλλον: Ώρα μηδέν

Σιελουβάρη Λουκια  B4                     Α’ΒΡΑΒΕΙΟ

Διαγωνισμός Kangourou για τα Ελληνικά

Νικολάου Πέτρος Β1                                ΑΡΓΥΡΟ

Σιελουβάρη Λουκία Β4                    ΧΑΛΚΙΝΟ

Ενδοσχολικός Διαγωνισμός Ορθογραφίας Α’ΒΡΑΒΕΙΟ

Καραγιάννη Αρετή Γ2

Διαγωνισμός Ιερας Μητρόπολης Πάφου

Καραπιπέρης Αλέξανδρος Α6          ΕΠΑΙΝΟΣ

ΙΕ Παγκύπριος Μαθητικός Διαγωνισμός Ιεράς Αρχιεπισκοπής Κύπρου

Μοχάμετ Χατζηχουσιν Μαλάκ  Γ2         Α ΒΡΑΒΕΙΟ

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ

Γουάνγκ Γινιγκ Α1                                    ΔΙΑΚΡΙΣΗ

Επαρχιακός Διαγωνισμός Μαθηματικών ΚΥΜΕ

Γουάνγκ Γιουτάν Α1                                 ΒΡΑΒΕΙΟ

Γουάνγκ Γινιγκ Α1                                    ΕΠΑΙΝΟΣ

Καραγιάννης Αντρέας Α4                        ΕΠΑΙΝΟΣ

Νικολάου Πέτρος Β1                                ΕΠΑΙΝΟΣ

Μυλωνάς Γιώργος Α6                              ΕΠΑΙΝΟΣ

Αργυρού Μιχάλης Α2                              ΕΠΑΙΝΟΣ

Διαγωνισμός Μαθηματικών Kangourou

Νικολάου Πέτρος Β1                                ΧΑΛΚΙΝΟ

23η Κυπριακή Μαθηματική Ολυμπιάδα

Νικολάου Πέτρος Β1                               ΧΑΛΚΙΝΟ

11ος Παγκύπριος Διαγωνισμός Εικαστικών

Ερμαντσένκο Κριστίνα Στανισλάβοκνα Β5     ΕΠΑΙΝΟΣ

Σιαλιαπίνα Ταισία Πάβελ Β5                            ΕΠΑΙΝΟΣ

Χατζηχριστοδούλου Πέτρος Γ1                        ΕΠΑΙΝΟΣ

Παγκόσμιος Διαγωνισμός Ρομποτικής στην Εσθονία

Ελευθερίου Γιώργος Β4                                    1η ΘΕΣΗ

Καραπιππέρης Αλέξανδρος Α6                        2η ΘΕΣΗ

17η Παγκύπρια Ολυμπιάδα Φυσικής

Σιελουβάρη Λουκία Β4                                     ΑΡΓΥΡΟ

Νικολάου Πέτρος  Β1                                        ΑΡΓΥΡΟ

Ενδοσχολικός Διαγωνισμός με θέμα «Καθαριότητα και σεβασμός προς το περιβάλλον»

Α1 ΠΡΩΤΟ ΒΡΑΒΕΙΟ

1η Θέση Παμπάφιοι και πρόκριση στους Παγκύπριους αγώνες Πετόσφαιρας Θηλέων

Αριστοδήμου Κυριακή Γ4

Ιγνατίου Μαρίνα Δημήτρια Ιγνατίου Γ4

Νικολάου Μαριαλένα Γ4

Κωνσταντίνου Βανέσσα Γ4

Παναγιώτου Ελενα Γ4

Νικολαίδη Ελένη Γ6

Χατζηβασίλη Ιουλία Γ1

Ιωάννου Χαρά Γ1

Μαυρομούστακου Μαρία Β1

Παπαντωνίου Αγγελίνα Β4

Χουικούρι Αλίσια-Αουόρα Β5

Σιελουβάρη Λουκία Β4

Αντωνίου Αντρια Β4




Comments (0)


This thread has been closed from taking new comments.




Newsletter










646