Τοποθετήσεις - Μετακινήσεις Εκπαιδευτικών Μέσης Τεχνικής


Το Υπουργείο Παιδείας, Πολιτισμού, Αθλητισμού και Νεολαίας ανακοινώνει τις ακόλουθες τοποθετήσεις και μετακινήσεις Εκπαιδευτικών Λειτουργών σε Δημόσια Σχολεία Μέσης Γενικής και Μέσης Τεχνικής και Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και Κατάρτισης, οι οποίες θα ισχύουν από 1 Σεπτεμβρίου 2021.

ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

7600

Παναγιώτης Παναγιώτου

Β' ΤΕΣΕΚ Λευκωσίας

      ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ/ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΕΣ Α΄

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΚΛΑΔΟΣ / ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

11375

Μιχάλης Βάρδας

Ηλεκτρολογίας

ΤΕΣΕΚ Αγ. Λαζάρου Λάρνακας

9919

Δέσποινα Σάββα

Εφ.Τεχνών: Γ ραφικές Τέχνες

ΤΕΣΕΚ Μακάριος Γ' Λευκωσίας

12431

Ανδρέας Ιωακείμ

Δομικών: Πολιτική Μηχανική

Β' ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

11013

Νίκος Θεράποντος

Μηχανολογίας: Μηχ. Αυτοκινήτων

ΤΕΣΕΚ Πάφου

11292

Μενέλαος Μενελάου

Ηλεκτρολογίας: Μηχανική ΗΥ

Π.Γ. ΤΕΣΕΚ Αμμοχώστου/Αυγόρου

11348

Σπύρος Τουμαζής

Μηχανολογίας

Γ' ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

8151

Ιωάννης Παπαγεωργίου

Ξενοδοχειακών: Μαγειρική

ΤΕΣΕΚ Παραλιμνίου

10342

Ηλίας Σκορδής

Εφ.Τεχνών: Ξυλ. - Επιπλοποιία

Α' ΤΕΣΕΚ Λευκωσίας

7602

Γιώργος Δημητρίου

Εφ.Τεχνών: Ξυλ. - Επιπλοποιία

ΤΕΣΕΚ Λάρνακας

 

ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ/ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΕΣ

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΚΛΑΔΟΣ / ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

9554

Χριστίνα Πιτσιλλίδου

Εφ.Τεχνών: Αργ. Χρυσοχοΐας

ΤΕΣΕΚ Αγ. Λαζάρου Λάρνακας

8448

Ευγενία Βασιλούδη

Εφ.Τεχνών: Γραφικές Τέχνες

Α' ΤΕΣΕΚ Λευκωσίας

16897

Αιμιλία Κωνσταντίνου

Εφ.Τεχνών: Γραφικές Τέχνες

Α' ΤΕΣΕΚ Λευκωσίας

14337

Μαρίνα Τσαγγαρίδη

Εφ.Τεχνών: Γραφικές Τέχνες

Γ' ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

12434

Χρυσόστομος Παναγιώτου

Εφ.Τεχνών: Γραφικές Τέχνες

Α' ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

11452

Ελένη Πισιάρα

Δομικών: Αρχιτεκτονική

ΤΕΣΕΚ Αγ. Λαζάρου Λάρνακας

14438

Μαρία Παναγή

Δομικών: Αρχιτεκτονική

ΤΕΣΕΚ Μακάριος Γ' Λευκωσίας

16657

Άννα Ιερείδου

Δομικών: Αρχιτεκτονική

ΕΣΤΕΕ Πάφου

12444

Χάρης Θεοχάρους

Ηλεκτρολογίας

Α' ΤΕΣΕΚ Λευκωσίας

14322

Δημήτρης Πορτίδης

Ηλεκτρολογίας

Β' ΤΕΣΕΚ Λευκωσίας

14901

Ανδρέας Κωνσταντινίδης

Ηλεκτρολογίας

ΤΕΣΕΚ Λάρνακας

11700

Προκόπης Πηλαβάς

Ηλεκτρολογίας

Α' ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

14851

Παύλος Συμεού

Ηλεκτρολογίας

ΤΕΣΕΚ Πάφου

19186

Βενέδικτος Χατζησάββας

Ηλεκτρολογίας: Μηχανική ΗΥ

ΤΕΣΕΚ Πάφου

16081

Αλέξανδρος Αλεξάνδρου

Ηλεκτρολογίας: Μηχανική ΗΥ

ΤΕΣΕΚ Λάρνακας

14966

Αντώνης Σαρρής

Ηλεκτρολογίας: Μηχανική ΗΥ

Γ' ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

14853

Δημητράκης Βότσης

Μηχανολογίας: Μηχ. Αυτοκινήτων

Α' ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

15703

Ανδρέας Μιχαήλ

Μηχανολογίας

ΤΕΣΕΚ Μακάριος Γ' Λευκωσίας

14658

Φοίβος Κοντεμενιώτης

Ξενοδοχειακών: Μαγειρική

ΕΣΤΕΕ Λευκωσίας

11298

Κώστας Λουκαίδης

Ξενοδοχειακών: Τ ραπεζοκομία

ΤΕΣΕΚ Παραλιμνίου

14969

Γιαννάκης Νικολάου

Ξενοδοχειακών: Τ ραπεζοκομία

Γ' ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

11295

Γεώργιος Βασιλειάδης

Εφ.Τεχνών: Ξυλ. - Επιπλοποιία

Α' ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

 

          ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

17629

Μιχαήλ Παρασκευαίδης

ΤΕΣΕΚ Μακάριος Γ' Λευκωσίας

22

11543

Κυριακούλα Γεωργίου

Γ' ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

24

 

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΗΥ

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

14420

Πάρις Σγουρομάλλης

Β' ΤΕΣΕΚ Λευκωσίας

22

 

ΔΟΜΙΚΩΝ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

19467

Μοσχούλα Καμιναρίδου

ΤΕΣΕΚ Μακάριος Γ' Λευκωσίας 18 Λύκειο Κύκκου Β' 4

16965

Ανδρέας Δημοσθένους

Λύκειο Βεργίνας 8 ΤΕΣΕΚ Αγ. Λαζάρου Λάρνακας 12

17442

Όλγα Κέκκου

Λύκειο Αγίας Φυλάξεως 8 Λύκειο Κολοσσίου 8 Β' ΤΕΣΕΚ Λεμεσού 6

 

ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΓΡΑΦΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

18234

Ελεάνα Ταλιαδώρου

ΤΕΣΕΚ Αγ. Λαζάρου Λάρνακας

22

16087

Παναγιώτα Χριστοφόρου

Γ' ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

20

 

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΩΝ ΤΡΑΠΕΖΟΚΟΜΙΑ

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

19863

Χρίστος Πιερή

ΤΕΣΕΚ Μακάριος Γ' Λευκωσίας

24

19434

Χρυσόστομος Καμπούρης

ΤΕΣΕΚ Πάφου

22

 

 





Comments (0)


This thread has been closed from taking new comments.



Newsletter










2036