Τοποθετήσεις και μετακινήσεις Εκπαιδευτικών σε Σχολεία Μέσης Γενικής και Μέσης Τεχνικής


Το Υπουργείο Παιδείας, Πολιτισμού, Αθλητισμού και Νεολαίας ανακοινώνει τις ακόλουθες τοποθετήσεις και μετακινήσεις Εκπαιδευτικών Λειτουργών σε Δημόσια Σχολεία Μέσης Γενικής και Μέσης Τεχνικής και Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και Κατάρτισης, οι οποίες θα ισχύουν από 6 Σεπτεμβρίου 2021.

ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ/ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΕΣ Α'

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΚΛΑΔΟΣ / ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

10272

Αλέξης Κωστέας

(Ξενοδοχειακών/Μαγειρική)

ΜΙΕΕΚ Λάρνακας

11348

Σπύρος Τουμαζής

(Μηχανολογίας-Μεταλλοτεχνίας)

Γ' ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

ΒΟΗΘΟΙ 

ΔΕΥΘΥΝΤΕΣ/ 

ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΕΣ

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΚΛΑΔΟΣ / ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

15709

Ιωάννης Κάτσιης

(Ξενοδοχειακών/Μαγειρική)

ΜΙΕΕΚ Λευκωσίας

15750

Κλεάνθης Κλεάνθους

(Μηχανικής Ηλ. Υπολογιστών)

ΤΕΣΕΚ Μακάριος Γ Λευκωσίας + Απόσπαση

16081

Αλέξανδρος Αλεξάνδρου

(Μηχανικής Ηλ, Υπολογιστών)

ΤΕΣΕΚ Μακάριος Γ Λευκωσίας + Απόσπαση

11632

Κώστας Σχοινής

(Ηλεκτρολογίας)

ΜΙΕΕΚ Λεμεσού

11377

Δημήτρης Κωνσταντίνου

(Ηλεκτρολογίας)

ΜΙΕΕΚ Πάφου

14965

Ανδρέας Γεωργούδης

(Ηλεκτρολογίας)

Απόσπαση +Συμβουλευτικό έργο

         

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ/ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΡΙΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΝΙΚΗ

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

22531

Κωνσταντίνος Αγρότης

ΤΕΣΕΚ Λάρνακας

24

22986

Νίκος Γεωργίου

Α' ΤΕΣΕΚ Λευκωσίας

18

ΤΕΣΕΚ Πάφου

6

20130

Μιχαήλ Κούντουρος

Α' ΤΕΣΕΚ Λευκωσίας

24

20121

Νικόλας Σοφοκλέους

Β' ΤΕΣΕΚ Λευκωσίας

24

19802

Νίκος Παλιός

ΜΙΕΕΚ Λάρνακας

22

19815

Μιχαλάκης Μιχαηλίδης

ΜΙΕΕΚ Λάρνακας

24

20676

Σάββα Σάββας

ΤΕΣΕΚ Λάρνακας

22

19887

Ανδρέας Γεωργίου

Γ' ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

12

ΕΣΤΕΕ Λεμεσού

12

20115

Στέλιος Γεωργίου

ΜΙΕΕΚ Λεμεσού

24

20645

Ευστάθιος Αυγουστή

ΤΕΣΕΚ Πάφου

24

15578

Αναστάσιος Κουτούμπας

Απόσπαση

22

16896

Χρίστος Γρηγορίου

Α' ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

20

15005

Ανδρέας Σιεϊττάνης

Γ' ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

20

15706

Γιαννάκης Σωκράτους

Γ' ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

14

Β' ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

6

11543

Κυριακούλα Γεωργίου

Γ' ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

16

Β' ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

8

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΗΥ

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

22382

Αντώνης Αθηνή

Β' ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

24

22962

Ζήνωνας Θεοδοσίου

ΕΣΤΕΕ Λευκωσίας

24

20121

Νικόλας Σοφοκλέους

Β' ΤΕΣΕΚ Λευκωσίας

24

22557

Στέλιος Παναγιώτου

Α' ΤΕΣΕΚ Λευκωσίας

24

24112

Πασχάλης Χατζηθωμά

ΤΕΣΕΚ Παραλιμνίου

24

17065

Ανδρέας Βασιλείου

ΜΙΕΕΚ Λευκωσίας

22

20839

Θεόδωρος Αναστασιάδης

ΜΙΕΕΚ Λευκωσίας

24

14420

Πάρις Σγουρομάλλης

ΕΣΤΕΕ Λάρνακας

22

20201

Αντώνης Πιερίδης

ΜΙΕΕΚ Λεμεσού

24

20203

Μυριάνθης Γιουκκάς

ΜΙΕΕΚ Πάφου

24

20550

Αθηνούλα Αθηνοδώρου

Λ.&ΤΕΣΕΚ Πόλης Χρυσοχούς

19

 

 

ΤΕΣΕΚ Πάφου

5

19960

Μάριος Ζήνωνος

Β' ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

19

 

 

ΕΣΤΕΕ Λεμεσού

5

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΝΙΚΗ

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

 

 

Α' ΤΕΣΕΚ Λευκωσίας

14

20660

Σωτήριος Φιλίππου

ΤΕΣΕΚ Αγίου Λαζάρου Λάρνακας

10

οπβΓΗ

 

Α' ΤΕΣΕΚ Λευκωσίας

19

2060 1

Πάνος Επαμεινώνδα

ΤΕΣΕΚ Πάφου

5

19192

Χαράλαμπος Πρατσής

Α' ΤΕΣΕΚ Λευκωσίας

22

22421

Ανδρέας Ελευθερίου

ΜΙΕΕΚ Λευκωσίας

24

 

 

ΤΕΣΕΚ Μακάριος Γ Λευκωσίας

17

10356

Ευριπίδης πλιάδης

ΕΣΤΕΕ Λευκωσίας

5

Λ Q^QQ

 

ΤΕΣΕΚ Αγίου Λαζάρου Λάρνακας

17

19599

Νίκος ιακωρίδης

ΤΕΣΕΚ Λάρνακας

5

19314

Σπυρίδων Σιακατίδης

ΤΕΣΕΚ Αγίου Λαζάρου Λάρνακας

24

οπα«7

 

Α' ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

13

2090 7

ι ζωρτζ Χριστοδούλου

ΤΕΣΕΚ Λάρνακας

11

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

24113

953599

Α' ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

24

20838

Αντώνιος Καρακάντες

Α' ΤΕΣΕΚ Λευκωσίας

24

19727

Παναγιώτης Κάννας

ΤΕΣΕΚ Αγίου Λαζάρου Λάρνακας

24

 

 

Α' ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

20

20530

Παράσχος Αντωνίου

ΤΕΣΕΚ Πάφου

4

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΩΝ ΓΕΝΙΚΑ/ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ/ΤΡΑΠΕΖΟΚΟΜΙΑ

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

22473

Σάββας Παναγιώτου

Λ.&ΤΕΣΕΚ Αγ. Χαραλάμπους Έμπας

24

20362

Φώτης Ανδρέου

ΕΣΤΕΕ Πάφου

24

ΟΠΠΛΠ

 

ΤΕΣΕΚ Λάρνακας

12

20080

Έλενα Αδάμου

ΤΕΣΕΚ Παραλιμνίου

12

22437

Παναγιώτα Χαραλάμπους

ΤΕΣΕΚ Πάφου

24

19946

Λεωνίδας Ιωάννου

ΜΙΕΕΚ Λεμεσού

24

OOOQ/1

 

Σχολή Ομόδους

14

22394

Σωτήρης Νεοφυτίδης

Γ' ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

10

19881

Μιχάλης Ταλιαδώρος

ΜΙΕΕΚ Πάφου

22

 

 

Λ.&ΤΕΣΕΚ Αγ. Χαραλάμπους Έμπας

13

20689

Σαρρατούλα Μιχαήλ

Λ.&ΤΕΣΕΚ Πόλης Χρυσοχούς

11

19191

Κυριάκος Κυριάκου

ΜΙΕΕΚ Λευκωσίας

22

 

 

Απεήτειο Αγρού - Ξενοδοχειακή

12

2009 I

ιωσήφ Χατζηαντώνης

ΤΕΣΕΚ Μακάριος Γ' Λευκωσίας

12

Λ Q799

 

ΕΣΤΕΕ Λάρνακας

12

19 /22

Ανδρέας Παυλίδης

ΕΣΤΕΕ Λευκωσίας

10

19808

Μιχάλης Αναστασίου

ΜΙΕΕΚ Λάρνακας

20

19896

Προκόπης Μουστακίδης

ΤΕΣΕΚ Λάρνακας

24

20014

Βαρβάρα Αντωνίου

ΜΙΕΕΚ Λάρνακας

24

17836

Γλαύκος Καμιναράς

ΜΙΕΕΚ Λεμεσού

20

19861

Ανδρέας Σάββα

ΜΙΕΕΚ Λεμεσού

24

9ΠΠ7Α

 

Σχολή Τ υφλών

12

200/ 4

Μάριος Μάμαντος

Σχολή Κωφών

10

9ΠΠ7Λ

 

ΕΣΤΕΕ Αμμοχώστου

13

200 7 8

Ιάκωβος ινιιχαήλ

ΤΕΣΕΚ Παραλιμνίου

11

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

20727

Σταυριάνα Αντωνίου

Α' ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

15

ΤΕΣΕΚ Αγίου Λαζάρου Λάρνακας

9

19444

Μαρία Ιωάννου-Χρίστου

ΤΕΣΕΚ Πάφου

14

ΤΕΣΕΚ Αγίου Λαζάρου Λάρνακας

10

22405

Ιουλιέτα Διονυσίου

ΤΕΣΕΚ Παραλιμνίου

12

Α' ΤΕΣΕΚ Λευκωσίας

12

ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

16972

Χριστόδουλος Τιρκίδης

ΤΕΣΕΚ Μακάριος Γ Λευκωσίας

16

Λύκειο Απ. Μάρκου

4

18143

Κλειώ Δημητρίου

Α' ΤΕΣΕΚ Λευκωσίας

14

Λύκειο Απ. Βαρνάβα

8

17778

Καλλιρόη Αντωνίου

ΤΕΣΕΚ Παραλιμνίου

22

19189

Πηνελόπη Φιλοθέου

ΤΕΣΕΚ Παραλιμνίου

22

 

 

ΤΕΣΕΚ Αγίου Λαζάρου Λάρνακα

10

16086

Μαρία Χαραλάμπους

ΤΕΣΕΚ Λάρνακας

6

 

 

Απόσπαση

4

 

 

ΤΕΣΕΚ Μακάριος Γ' Λευκωσίας

14

19188

Θεόδωρος Τσολάκης

Απόσπαση

4

 

 

Συμβουλευτικό Έργο

4

ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ - ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

20667

Μαρία Ειρήνη Ιωάννου

Β' ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

24

20352

Παναγιώτα Πατσαλίδου

Σχολή Τ υφλών

24

19878

Ειρήνη Μιτσιγιώργη

ΤΕΣΕΚ Λάρνακας

24

ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΞΥΛΟΥΡΓΙΚΗΣ -

ΕΠΙΠΛΟΠΟΙΙΑΣ / ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΕΠΙΠΛΩΝ

 

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

22396

Μάριος Χαραλάμπους

Σχολή Τ υφλών

24

22397

Κωνσταντίνος Ανδρέου

ΤΕΣΕΚ Λάρνακας

24

20329

Μιχάλης Κυπριανού

Ειδικό Σχολείο Θεοσκέπαστη

24

20941

Μάριος Πέτρου

Ειδικό Σχολείο Απ. Βαρνάβας

24

 

 

ΤΕΣΕΚ Λάρνακας

9

18941

Σοφοκλής Σοφοκλέους

ΜΙΕΕΚ Λάρνακας

9

 

 

Συμβουλευτικό Έργο

4

20311

Γιώργος Γερκώτης

Ειδικό Σχολείο Ευαγγελισμός

24

20552

Ρεβέκα Ρωσσίδη

Ειδικό Σχολείο Λευκωσίας

24

 

 

Σχολή Κωφών

4

19867

Βασίλης Χειμωνίδης

Α' ΤΕΣΕΚ Λευκωσίας

15

 

 

Ειδικό Σχολείο Λευκωσίας

5

18363

Σάββας Βρακάς

Απόσπαση

22

12555

Ανδρέας Πάλου

ΤΕΣΕΚ Λάρνακας

8

ΜΙΕΕΚ Λάρνακας

14

ΔΟΜΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

24110

Εύη Ηλιάδη

Π.Γ. ΤΕΣΕΚ Αμμοχώστου Αυγόρου

24

 

 

Α' ΤΕΣΕΚ Λευκωσίας

12

19003

Αφροδίτη Κουρίδη

ΤΕΣΕΚ Αγίου Λαζάρου Λάρνακας

12

19687

Λεωνίδας Ιωάννου

ΤΕΣΕΚ Μακάριος Γ' Λευκωσίας

24

Λ Λ Α7&

 

ΕΣΤΕΕ Λεμεσού

19

114/6

Βίκτωρ Κυριάκου

ΤΕΣΕΚ Αγίου Λαζάρου Λάρνακας

5

19465

Παρασκευή Μαλέκκου

Β' ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

22

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

 

 

Π.Γ. ΤΕΣΕΚ Αμμοχώστου Αυγόρου

15

18937

Θεοδώρα Παπαστεργίου

Λύκειο Παραλιμνίου

8

 

 

ΤΕΣΕΚ Παραλιμνίου

1

15818

Ανδρέας Έλληνας

Β' ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

20

Λύκειο Λευκάρων

4

19907

Αλέξανδρος Τράκκος

ΤΕΣΕΚ Πάφου

21

Λ.&ΤΕΣΕΚ Πόλης Χρυσοχούς

3

 

 

Λύκειο Βεργίνας, Λάρνακα

8

22974

Μιχάλης Σιούλας

Λύκειο Μακαρίου, Πάφος

8

Λ.&ΤΕΣΕΚ Αγ. Χαραλάμπους Έμπας

4

 

 

Λύκειο Αγ. Νεοφύτου, Πάφος

4

 

 

Λανίτειο Λύκειο

4

16965

Ανδρέας Δημοσθένους

Λύκειο Πέτρου και Παύλου

8

 

 

Β' ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

8

 

 

Β' ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

9

17415

Άνδρούλα Μαύρου

Λύκειο Λινόπετρας

4

Λύκειο Αγ. Ιωάννη

4

 

 

ΤΕΣΕΚ Πάφου

5

17378

Ελένη Λεωνίδου

Α' ΤΕΣΕΚ Λευκωσίας

14

 

 

Λ. Αγ. Γεωργίου Λακατάμιας

8

 

 

Λ. Αρχ. Μακαρίου Γ' Δασούπολης

4

10360

Μαρία Γιαννάκη-Βασιλείου

Λ. Ιδαλίου

8

 

 

Α' ΤΕΣΕΚ Λευκωσίας

10

19467

Μοσχούλα Καμιναρίδου

Λύκειο Κύκκου Β'

4

ΤΕΣΕΚ Μακάριος Γ' Λευκωσίας

18

ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

18236

Προκοπία Προκοπίου

Σχολή Τυφλών

22

 

 

Π.Γ. ΤΕΣΕΚ Αμμοχώστου Αυγόρου

16

20280

Ελευθέριος ^χαραλάμπους

Γ' ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

8

20279

Μιχαήλ Σπανός

ΜΙΕΕΚ Λεμεσού

24

20531

Λουκάς Σολωμού

ΜΙΕΕΚ Πάφου

24

ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

OOQOO

 

Β' ΤΕΣΕΚ Λευκωσίας

20

22983

Αθηνούλα ιιαιιακυριακού

ΤΕΣΕΚ Αγίου Λαζάρου Λάρνακας

4

22979

Ευρυδίκη Χρυσοστόμου

Π.Γ. ΤΕΣΕΚ Αμμοχώστου Αυγόρου

24

ΟΟΟΟ Q

 

ΤΕΣΕΚ Πάφου

20

22229

Παρασκευή ιωάννου-Αριστεΐδου

Συμβουλευτικό έργο

4

22981

Χριστιάνα Αριστείδου

Λ.&ΤΕΣΕΚ Πόλης Χρυσοχούς

24





Comments (0)


This thread has been closed from taking new comments.



Newsletter










1291