Τοποθετήσεις - μετακινήσεις σε Σχολεία Μέσης Τεχνικής, Μέσης Γενικής και Ειδικών Σχολών


Το Υπουργείο Παιδείας, Πολιτισμού, Αθλητισμού και Νεολαίας ανακοινώνει τις ακόλουθες τοποθετήσεις και μετακινήσεις Εκπαιδευτικών Λειτουργών σε Δημόσια Σχολεία Μέσης Τεχνικής και Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και Κατάρτισης, Μέσης Γενικής Εκπαίδευσης και Ειδικών Σχολών, οι οποίες θα ισχύουν από 1 Σεπτεμβρίου 2022.

ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ/ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΕΣ

ΠΜΓΊ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

12189

Κώστας Τσέλεπος

Α' ΤΕΣΕΚ Λευκωσίας

10921

Κωνσταντίνος Αρσαλίδης

Π.Γ. ΤΕΣΕΚ Αμμοχώστου Αυγόρου

ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ/ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΕΣ Α'

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΚΛΑΔΟΣ / ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

12556

Σωκράτης Χαραλάμττους

Ξενοδοχειακών

Λ.& ΤΕΣΕΚ Αγ. Χαραλάμπους Έμπας

ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ/ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΕΣ

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΚΛΑΔΟΣ / ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

14970

Γιώργος Φοινιώτης

Εφ.Τεχνών - Γραφικές Τέχνες

Α' ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

12835

Κωνσταντίνος Κωνσταντίνου

Ηλεκτρολογίας

Β' ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

12738

Αναστασία Μπισιάρα

Ηλεκτρολογίας

ΤΕΣΕΚ Λάρνακας


ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ / ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΡΙΕΣ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

17376

Νεόφυτος Νεοφύτου

ΤΕΣΕΚ Λάρνακας

22

18915

Κώστας Σιβιτανίδης

Β1 ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

24

19295

Μάριος Χαραλαμπίδης

Γ ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

22

20902

Ανδρέας Ιωάννου

Γ ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

24

22269

Σωτηράκης Σπανός

Α’ ΤΕΣΕΚ Λευκωσίας

24

20697

Λόίζος Λοϊζου

ΤΕΣΕΚ Μακάριος Γ1 Λευκωσίας

22

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΗΥ

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

16237

Νέαρχος Κόκκινος

ΤΕΣΕΚ Πάφου

24

18142

Χριστόδουλος Πεγειώτης

ΤΕΣΕΚ Πάφου

22

17970

Λουκία Καμπέρη

Π.Γ ΤΕΣΕΚ Αμμοχώστου / Αυγόρου

24

20933

Παναγιώτης Μόσχος

ΤΕΣΕΚ Λάρνακας

24

22383

Νικόλας Κουμπάρου

ΤΕΣΕΚ Λάρνακας

22

22389

Έλενα Πολυκάρπου

Π.Γ ΤΕΣΕΚ Αμμοχώστου / Αυγόρου

24

24622

Ιωάννης Χαρτούτσιος

Α' ΤΕΣΕΚ Λευκωσίας

24

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

19314

Σπυρίδων Σιακατίδης

Α' ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

24

22522

Μιχαήλ Κασιώτης

ΤΕΣΕΚ Μακάριος Γ' Λευκωσίας

24

19822

Γιαννάκης Βιολάρης

Α' ΤΕΣΕΚ Λευκωσίας

24

20267

Χαράλαμπος Χαραλάμπους

Α' ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

24

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

20530

Παράσχος Αντωνίου

Α1 ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

24

20837

Ανθιμος Παπαπερικλέους

Α1 ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

24

π win

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

10360

Μαρία Γιαννάκη-Βασιλείου

Α'ΤΕΣΕΚ Λευκωσίας 14 Λύκειο Ιδαλίου 8

22969

Ελευθέριος Πατταδόττουλος

Α' ΤΕΣΕΚ Λευκωσίας 4 Λύκειο Λιβαδιών 4 Λύκειο Λευκάρων 8 Λύκειο Βεργίνας 8

22974

Μιχάλης Σιούλας

Π.Γ ΤΕΣΕΚ Αμμοχώστου / Αυγόρου 22

ΔΟΜΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΗ

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

19687

Λεωνίδας Ιωάννου

ΤΕΣΕΚ Αγ. Λαζάρου Λάρνακας

24

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΩΝ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

20076

Χρίστος Ανδρέου

Γ' ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

24

20090

Αργυρώ Χαραλάμπους

ΤΕΣΕΚ Μακάριος Γ1 Λευκωσίας

24

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΩΝ ΤΡΑΠΕΖΟΚΟΜΙΑ

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

20080

Έλενα Αδάμου

ΤΕΣΕΚ Μακάριος Γ1 Λευκωσίας

24

22403

Δημήτρης Γεωργίου

ΤΕΣΕΚ Παραλιμνίου

24

22958

Πέτρος Θεοδούλου

ΤΕΣΕΚ Πάφου

24

ΕΦ. ΤΕΧΝΩΝ ΓΡΑΦΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

19866

Βέρα Παττασταύρου

ΤΕΣΕΚ Παραλιμνίου

24

ΕΦ. ΤΕΧΝΩΝ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΗ

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

12516

Κωνσταντία Ψάλτη

ΤΕΣΕΚ Πάφου

24

ΕΦ. ΤΕΧΝΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

19879

Στέλλα Ιακωβίδου

Β’ ΤΕΣΕΚ Λεμεσού

24

ΕΦ. ΤΕΧΝΩΝ ΞΥΛΟΥΡΓΙΚΗ - ΕΠΙΠΛΟΠΟΙΙΑ

ΠΜΠ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ

19627

Μιχάλης Κυριάκου

ΤΕΣΕΚ Λάρνακας

24




Comments (0)


This thread has been closed from taking new comments.




Newsletter










3330