Το Υπουργείο Παιδείας, Πολιτισμού, Αθλητισμού και Νεολαίας ανακοινώνει τις ακόλουθες τοποθετήσεις και μετακινήσεις Εκπαιδευτικών Λειτουργών σε Δημόσια Σχολεία Μέσης Τεχνικής και Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και Κατάρτισης, Μέσης Γενικής Εκπαίδευσης και Ειδικών Σχολών, οι οποίες θα ισχύουν από 3 Οκτωβρίου 2022.
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ / ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΡΙΕΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΝΙΚΗ
ΠΜΠ |
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ |
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ |
|
|
19295 |
Μάριος Χαραλαμπίδης |
ΤΕΣΕΚ Πάφου |
|
15 |
|
|
ΕΣΤΕΕ Πάφου |
|
7 |
19887 |
Ανδρέας Γεωργίου |
ΕΣΤΕΕ Λεμεσού |
|
24 |
20316 |
Κυριάκος Κουλουμής |
Α΄ ΤΕΣΕΚ Λευκωσίας |
|
16 |
|
|
ΤΕΣΕΚ Λάρνακας |
|
8 |
20902 |
Ανδρέας Ιωάννου |
ΕΣΤΕΕ Λεμεσού |
|
12 |
|
|
Γ΄ ΤΕΣΕΚ Λεμεσού |
|
12 |
24807 |
Αντρέας Πολυβίου |
ΕΣΤΕΕ Λεμεσού |
|
12 |
|
|
Γ΄ ΤΕΣΕΚ Λεμεσού |
|
12 |
18915 |
Κώστας Σιβιτανίδης |
ΕΣΤΕΕ Πάφου |
|
22 |
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΗΥ
ΠΜΠ |
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ |
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ |
|
20595 |
Παύλος Χριστοφόρου |
ΤΕΣΕΚ Πάφου |
14 |
|
|
ΕΣΤΕΕ Πάφου |
10 |
22964 |
Νικόλας Παπανικολάου |
ΤΕΣΕΚ Πάφου |
11 |
|
|
Λύκειο και ΤΕΣΕΚ Πόλης Χρυσοχούς |
13 |
16237 |
Νέαρχος Κόκκινος |
ΤΕΣΕΚ Πάφου |
12 |
|
|
ΕΣΤΕΕ Πάφου |
12 |
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΓΕΝΙΚΗ
ΠΜΠ |
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ |
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ |
|
|
24924 |
Παναγιώτης Κτίστης |
Α΄ ΤΕΣΕΚ Λευκωσίας |
|
20 |
|
|
ΤΕΣΕΚ Παραλιμνίου |
|
4 |
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ
ΠΜΠ |
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ |
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ |
|
24849 |
Χριστόδουλος Παπανδρέου |
ΤΕΣΕΚ Πάφου |
10 |
|
|
ΕΣΤΕΕ Πάφου |
14 |
20641 |
Παναγιώτης Αναστασίου |
Α΄ ΤΕΣΕΚ Λευκωσίας |
24 |
24972 |
Αντώνης Κάσια |
Π.Γ. ΤΕΣΕΚ Αμμοχώστου Αυγόρου |
24 |
20908 |
Αναστάσιος Φλουρέντζου |
ΤΕΣΕΚ Μακάριος Γ' Λευκωσίας |
24 |
24876 |
Παναγιώτης Λουλλής |
ΜΙΕΕΚ Λευκωσίας |
24 |
|
|
Π.Γ. ΤΕΣΕΚ Αμμοχώστου Αυγόρου |
5 |
ΔΟΜΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΗ / ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ
ΠΜΠ |
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ |
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ |
|
11476 |
Βίκτωρ Κυριάκου |
ΕΣΤΕΕ Λεμεσού |
18 |
|
|
Α΄ ΤΕΣΕΚ Λεμεσού |
3 |
|
|
Β΄ ΤΕΣΕΚ Λεμεσού |
2 |
|
|
Γ΄ ΤΕΣΕΚ Λεμεσού |
1 |
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ
ΠΜΠ |
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ |
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ |
|
|
19724 |
Γεώργιος Χαλασιάς |
Γ΄ ΤΕΣΕΚ Λεμεσού |
|
8 |
|
|
Π.Γ. ΤΕΣΕΚ Αμμοχώστου Αυγόρου |
|
14 |
19949 |
Ιωάννης Περάκης |
Σχολή Ομόδους |
|
20 |
|
|
Γ΄ ΤΕΣΕΚ Λεμεσού |
|
4 |
ΕΦ. ΤΕΧΝΩΝ ΞΥΛΟΥΡΓΙΚΗ ΕΠΙΠΛΠΟΙΪΑ / ΣΧΕΔΙΑΣΗ ΕΠΙΠΛΩΝ
ΠΜΠ |
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ |
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ |
|
|
|
22397 |
Κωνσταντίνος Ανδρέου |
Α΄ ΤΕΣΕΚ Λεμεσού Σχολή Τυφλών |
|
|
17 7 |
20603 |
Άθως Σταύρου |
Ειδικό Σχολείο Ευαγγελισμός |
|
|
24 |
20311 |
Γιώργος Γερκώτης |
ΤΕΣΕΚ Λάρνακας Ειδικό Σχολείο Λευκωσίας |
|
|
16 8 |
19144 |
Κωνσταντίνος Χριστοδούλου |
Σχολή Τυφλών |
|
|
22 |
ΕΦ. ΤΕΧΝΩΝ ΑΡΓΥΡΟΧΟΪΑΣ ΧΡΥΣΟΧΟΪΑΣ
ΠΜΠ |
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ |
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ |
|
11297 |
Μαρία Κοτσώνη |
Α΄ ΤΕΣΕΚ Λευκωσίας |
22 |
ΕΦ. ΤΕΧΝΩΝ ΓΡΑΦΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ |
|
|
|
ΠΜΠ |
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ |
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ |
|
24971 |
Άντρη Σιεηττάνη |
ΤΕΣΕΚ Πάφου |
24 |
ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΩΝ
ΠΜΠ |
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ |
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ |
|
22043 |
Θεόδωρος Καβάζης |
ΤΕΣΕΚ Λάρνακας/ ΕΣΤΕΕ Λάρνακας |
12 |
|
|
ΤΕΣΕΚ Παραλιμνίου / ΕΣΤΕΕ Αμμοχώστου |
12 |
24970 |
Αντωνία Χειμώνα |
ΤΕΣΕΚ Λάρνακας/ ΕΣΤΕΕ Λάρνακας |
12 |
|
|
Γ΄ ΤΕΣΕΚ Λεμεσού/ ΕΣΤΕΕ Λεμεσού |
6 |
|
|
ΤΕΣΕΚ Πάφου |
6 |