ΕΕΥ: Έκτακτες μεταθέσεις Εκπαιδευτικών Δημοτικής (Ειδική Εκπαίδευση)


Η Επιτροπή Εκπαιδευτικής Υπηρεσίας ανακοινώνει, σύμφωνα με τον κανονισμό 15(1)(β) των περί Εκπαιδευτικών Λειτουργών (Τοποθετήσεις, Μετακινήσεις και Μεταθέσεις ) Κανονισμών, τις πιο κάτω έκτακτες μεταθέσεις Εκπαιδευτικών Λειτουργών Σχολείων Δημοτικής Εκπαίδευσης(Ειδική Εκπαίδευση), με ισχύ από 1η Σεπτεμβρίου 2019.

Διευκρινίζεται ότι, σύμφωνα με τον κανονισμό 15(3) των πιο πάνω Κανονισμών, οι εκπαιδευτικοί λειτουργοί μπορούν μέσα σε επτά ημέρες από την ανακοίνωση των έκτακτων μεταθέσεων, δηλαδή μέχρι την Παρασκευή 6 Σεπτεμβρίου 2019, να υποβάλουν αιτιολογημένη ένσταση για τη μετάθεση ή μη μετάθεσή τους, συμπληρώνοντας μόνο ηλεκτρονικά το σχετικό έντυπο (ΕΕΥ.16) στην ιστοσελίδα της Επιτροπής, στη διεύθυνση http://www.eey.gov.cy. Εκπρόθεσμες ενστάσεις δεν θα εξετάζονται.

ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ

ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ

Αρ. Φακ.

Ονοματεπώνυμο

Από

Σε

6427

Χρυστάλλα Χατζηπαναγή

Τρούλλους

Λάρνακα

ΕΙΔΙΚΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ (Κωφών)

Αρ. Φακ.

Ονοματεπώνυμο

Από

Σε

21148

Κωνσταντίνα Ιωάννου

Κίτι (10) + Κόρνο (7) + Φρέναρος (6) + Παραλίμνι (6)

Λευκωσία (29)

21247

Γεωργία Ανδρέου

Αυγόρου (14) + Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Βαρνάβας" - Λιοπέτρι (8) + Παραλίμνι (7)

Αυγόρου (14) + Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Βαρνάβας" - Λιοπέτρι (8) + Φρέναρος (7)

16913

Αυγούστα Καλογήρου

Αθηένου (12) + Ορμήδεια (12) + Λάρνακα (5)

Ορμήδεια (17) + Αθηένου (12)

7397

Αναστασία Αναστάση

Πάφο (18) + Χλώρακα (7)

Πάφο (20) + Χλώρακα (5)

(Ειδικών Μαθησιακών, Νοητικών, Λειτουργικών και Προσαρμοστικών Δυσκολιών)

Αρ. Φακ.

Ονοματεπώνυμο

Από

Σε

16939

Αλεξάντρα Χαραλάμπους

Αραδίππου (29)

Λευκωσία (29) (Ειδικοί λόγοι)

15063

Γεώργιος

Αναγνωστόπουλος

Λευκωσία (18) + Συμβουλευτικό έργο (11)

Λευκωσία (27)

13280

Λουκία Αχιλλέως

Λεμεσό (25)

Λευκωσία (25)

21086

Στέλλα Γεωργίου

Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Λουκάς" - Λεμεσός (29)

Λευκωσία (21) + Τεμπριά (4) + Κοράκου (4)

15971

Πολυχρονία Ευτυχίου

Δάλι (16) + Μοσφιλωτή (13)

Αγία Βαρβάρα (29) (Αναστολή ενός έτους)

15799

Αγγελική Αργυρού

Ασίνου (17) + Αγία Μαρίνα Ξυλιάτου (12)

Ανάγυια (23) + Άγιο Ιωάννη Μαλούντας (6)

12515

Παναγιώτα Μαλέκκου

Γέρι (14) + Ποταμιά (13)

Γέρι (16) + Ποταμιά (11)

16799

Γιάννης Χριστοφή

Αραδίππου (29)

Γέρι (15) + Λατσιά (5) + Αγία Βαρβάρα (4) + Καμπιά (3) + Αναλυόντα (2)

5303

Αναστασία Γιαλλούρη

Αγία Βαρβάρα (25)

Δάλι (16) + Μοσφιλωτή (9)

21261

Στέλλα Ερωτοκρίτου

Πέρα Χωρίο Νήσου (29)

Λατσιά (29) (Αναστολή ενός έτους)

16446

Δήμητρα Αβραάμ

Λακατάμεια (10) + Παλιομέτορο (7) + Ορούντα (7) + Μάμμαρι (5)

Ορούντα (10) + Λακατάμεια (8) + Παλιομέτορο (7) + Μένοικο

(4)

7912

Παναγιώτα Γιαννή

Λατσιά (27)

Πέρα Χωρίο Νήσου (25)

16627

Ιωάννα Κατσαντώνη

Παραλίμνι (17) + Δερύνεια (12)

Παραλίμνι (29) (Αναστολή ενός έτους)

21118

Αντρούλα Ιωάννου

Πάφο (29)

Παραλίμνι (17) + Δερύνεια (12)

21473

Μαρία Μαυρομμάτη

Σωτήρα (21) + Λιοπέτρι (8)

Σωτήρα (29)

16794

Μαρίνα Θεολόγου

Σωτήρα (29)

Σωτήρα (21) + Λιοπέτρι (8)

16946

Μαρία Αντωνίου

Πόλη Χρυσορούς (26) + Αγία Μαρίνα Χρυσορούς (3)

Φρέναρος (29)

21145

Μαργαρίτα Ζάκου

Ειδικό Σρολείο "Απόστολος Λουκάς" - Λεμεσός (29)

Φρέναρος (17) + Ειδικό Σρολείο "Απόστολος Βαρνάβας" - Λιοπέτρι (12)

16404

Μαριάννα Προδρόμου

Ορόκλινη (19) + Πύλα (10)

Λάρνακα (29)

21674

Γεωργία Κοντοζή

Αραδίππου (29)

Λάρνακα (29)

16811

Κωνσταντίνος Ττόφας

Ειδικό Σρολείο "Αγιος Σπυρίδωνας" - Λάρνακα (29)

Αραδίππου (29)

16860

Σαββίνα Κούβαρου

Ξυλοφάγου (29)

Αραδίππου (29)

16935

Έλενα Χρυσάνθου

Βρυσούλλες (12) + Ειδικό Σρολείο "Απόστολος Βαρνάβας" - Λιοπέτρι (11) + Δασάκι Άχνας (6)

Αραδίππου (29)

16485

Ελένη Κουππάρη

Αραδίππου (20) + Λάρνακα (9)

Ειδικό Σρολείο "Αγιος Σπυρίδωνας" - Λάρνακα (29)

16730

Μικαέλλα Παντελή

Κοφίνου (18) + Μαζωτό (11)

Κοφίνου (18) + Μαζωτό (7) + Τόρνη (4)

13246

Χρυστάλλα Κουλουμή

Μοσφιλωτή (21) + Κόρνο (6)

Μοσφιλωτή (17) + Κόρνο (10)

21170

Μυρούλλα Ιακώβου

Πόλη Χρυσορούς (29)

Ξυλοτύμπου (17) + Ξυλοφάγου (12)

16975

Ελπίδα Παπαπαναγιώτου

Χλώρακα (29)

Ξυλοφάγου (29)

21260

Χαριτίνη Μιραλιά

Ειδικό Σρολείο "Θεοσκέπαστη" - Πάφος (29)

Ξυλοφάγου (29)

21248

Μαρία Κόκκινου

Ειδικό Σρολείο "Απόστολος Λουκάς" - Λεμεσός (29)

Ορμήδεια (29)

16868

Κατερίνα Κωνσταντίνου

Λάρνακα (17) + Τερσεφάνου (12)

Τερσεφάνου (15) + Ορόκλινη (14)

21472

Ανδρούλλα Πασιουρτίδου

Λάρνακα (29)

Τρούλλους (29)

16085

Χάρις Κυριάκου

Ύψωνα (17) + Άγιο Αθανάσιο (12)

Λεμεσό (29)

16735

Μαρία Τσάππα

Ειδικό Σρολείο "Απόστολος Λουκάς" - Λεμεσός (29)

Λεμεσό (29)

21676

Έλενα Αντωνίου

Ειδικό Σρολείο "Απόστολος Λουκάς" - Λεμεσός (29)

Αναρρωτήριο Ερυθρού Σταυρού - Λεμεσός (29)

16281

Παντελίτσα Σπανού

Λεμεσό (29)

Ειδικό Σρολείο "Απόστολος Λουκάς" - Λεμεσός (29)

16283

Πάρις Ευριπίδου

Λεμεσό (29)

Ειδικό Σρολείο "Απόστολος Λουκάς" - Λεμεσός (29)

16403

Έλενα Ιωάννου

Ειδικό Σρολείο "Θεοσκέπαστη" - Πάφος (29)

Ειδικό Σρολείο "Απόστολος Λουκάς" - Λεμεσός (29)

16715

Μαρίνα Παναγιωτίδου

Ειδικό Σρολείο "Απόστολος Λουκάς" - Λεμεσός (14) + Λινόπετρα (10) + Σούνι-Ζανατζιά (5)

Ειδικό Σρολείο "Απόστολος Λουκάς" - Λεμεσός (29)

16742

Ορθοδοξία Τσαγγαρίδου

Φρέναρος (29)

Ειδικό Σρολείο "Απόστολος Λουκάς" - Λεμεσός (29)

16804

Βασίλης Βασιλείου

Αναρρωτήριο Ερυθρού Σταυρού - Λεμεσός (29)

Ειδικό Σρολείο "Απόστολος Λουκάς" - Λεμεσός (29)

21254

Αρίσταρρος Χαραλάμπους

Γεροσκήπου (29)

Ειδικό Σρολείο "Απόστολος Λουκάς" - Λεμεσός (29)

13613

Νέφη Χαραλάμπους - DARDEN

Λεμεσό (27)

Πολεμίδια Κάτω (27)

15955

Αναστασία Σκορδή Παναγιώτου

Ειδικό Σρολείο "Απόστολος Λουκάς" - Λεμεσός (29)

Πολεμίδια Πάνω (29)

16938

Λουΐζα Κωνσταντή

Πολεμίδια Κάτω (29)

Ύψωνα (18) + Άγιο Αθανάσιο (11) (Αναστολή ενός έτους)

21096

Παναγιώτα Παναγή

Πόλη Χρυσορούς (29)

Γεροσκήπου (29)

(Λογοθεραπείας)

16967

Ανδρούλα Μαραιρίτου

Πέρα Χωρίο Νήσου (13) + Αγία Βαρβάρα (9) + Τσέρι (7)

Αγία Βαρβάρα (11) + Πέρα Χωρίο Νήσου (11) + Τσέρι (7)

21270

Ειρήνη Νεοκλέους

Μένοικο (20) + Ορούντα (9)

Μένοικο (18) + Ορούντα (11)

21207

Δώρα Λουκά

Λιοπέτρι (15) + Παραλίμνι (8) + Δερύνεια (6)

Λιοπέτρι (17) + Δερύνεια (6) + Παραλίμνι (6)

21149

Κυριακή Θεοδώρου

Δερύνεια (15) + Βρυσούλλες (14)

Αθηένου (29)

16963

Αντιγόνη Αντωνίου

Ξυλοφάγου (29)

Ξυλοφάγου (24) + Ξυλοτύμπου (5)

16793

Ανδρέας Χαραλάμπους

Περβόλια (23) + Κίτι (6)

Περβόλια (23) + Δρομολαξιά-Μενεού (6)

21115

Κυριακούλα Κοκκινίδου

Πυργά (19) + Δρομολαξιά- Μενεού (10)

Πυργά (19) + Κίτι (10)

21087

Άντρη Σωτηρίου

Πόλη Χρυσοχούς (29)

Πάφο (9) + Τρεμιθούσα (7) + Τάλα (7) + Παναγιά (6)

21304

Αυγούλλα Χριστοδούλου

Πάφο (9) + Τρεμιθούσα (7) + Τάλα (7) + Παναγιά (6)

Πόλη Χρυσοχούς (29)

(Μουσικοθεραπείας)

Αρ. Φακ.

Ονοματεπώνυμο

Από

Σε

21686

Εύη Χριστοφή

Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Λουκάς" - Λεμεσός (29)

Ειδικό Σχολείο "Αγιος Σπυρίδωνας" - Λάρνακα (29)

16709

Τζιωρτζίνα Χαραλάμπους

Ειδικό Σχολείο "Αγιος Σπυρίδωνας" - Λάρνακα (29)

Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Λουκάς" - Λεμεσός (29)

(Φυσιοθεραπείας)

Αρ. Φακ.

Ονοματεπώνυμο

Από

Σε

16706

Βασίλειος Σάββα

Ειδικό Σχολείο "Αγιος Σπυρίδωνας" - Λάρνακα (29)

Ειδικό Σχολείο "Ευαγγελισμός" - Γέρι (17) + Σχολή Τυφλών - Λευκωσία (12)

15078

Πολύδωρος Παπαχριστοφόρου

Ειδικό Σχολείο "Ευαγγελισμός" - Γέρι (17) + Σχολή Τυφλών - Λευκωσία (12)

Ειδικό Σχολείο Λευκωσίας (29)

 



Comments (0)


This thread has been closed from taking new comments.




Newsletter









355