ΕΕΥ: Έκτακτες μεταθέσεις Εκπαιδευτικών Δημοτικής (Ειδική Εκπαίδευση)


Η Επιτροπή Εκπαιδευτικής Υπηρεσίας ανακοινώνει, σύμφωνα με τον κανονισμό 15(1)(β) των περί Εκπαιδευτικών Λειτουργών (Τοποθετήσεις, Μετακινήσεις και Μεταθέσεις) Κανονισμών, τις πιο κάτω έκτακτες μεταθέσεις Εκπαιδευτικών Λειτουργών Σχολείων Δημοτικής Εκπαίδευσης (Ειδική Εκπαίδευση), με ισχύ από 9η Σεπτεμβρίου 2019.

Διευκρινίζεται ότι, σύμφωνα με τον κανονισμό 15(3) των πιο πάνω Κανονισμών, οι εκπαιδευτικοί λειτουργοί μπορούν μέσα σε επτά ημέρες από την ανακοίνωση των έκτακτων μεταθέσεων, δηλαδή μέχρι την Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου 2019, να υποβάλουν αιτιολογημένη ένσταση για τη μετάθεση ή μη μετάθεσή τους, συμπληρώνοντας μόνο ηλεκτρονικά το σχετικό έντυπο (ΕΕΥ.16) στην ιστοσελίδα της Επιτροπής, στη διεύθυνση http://www.eey.gov.cy. Εκπρόθεσμες ενστάσεις δεν θα εξετάζονται.

ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ

ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ

Αρ. Φακ.

Ονοματεπώνυμο

Από

Σε

12764

Δώρα Χαβατζιά- Παπαγεωργίου

Ειδικό Σχολείο Λευκωσίας (10) + Σχολή Τυφλών - Λευκωσία (9) + Σχολή Κωφών - Λευκωσία (4)

Σχολή Τυφλών - Λευκωσία (14) + Ειδικό Σχολείο Λευκωσίας (9)

ΕΙΔΙΚΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ (Κωφών)

Αρ. Φακ.

Ονοματεπώνυμο

Από

Σε

21508

Ευρυδίκη Κασάπη

Αυγόρου (14) + Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Βαρνάβας" - Λιοπέτρι (8) + Φρέναρος (7)

Παραλίμνι (12) + Κίτι (8) + Λάρνακα (5) + Λειβάδια (4)

6994

Ειρήνη Κασίνη

Ποταμό Γερμασόγειας (11) + Αγρό (8) + Λεμεσό (6)

Λεμεσό (14) + Ποταμό Γερμασόγειας (11)

7136

Χριστάκης Χριστοδούλου

Πολεμίδια Πάνω (8) + Ιαματική (8) + Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Λουκάς" - Λεμεσός (4) + Παλώδια (3) + Αναρρωτήριο Ερυθρού Σταυρού - Λεμεσός (2)

Παλώδια (11) + Ιαματική (8) + Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Λουκάς" - Λεμεσός (4) + Αναρρωτήριο Ερυθρού Σταυρού - Λεμεσός (2)

(Ειδικών Μαθησιακών, Νοητικών, Λειτουργικών και Προσαρμοστικών Δυσκολιών)

Αρ. Φακ.

Ονοματεπώνυμο

Από

Σε

15799

Αγγελική Αργυρού

Ανάγυια (23) + Άγιο Ιωάννη Μαλούντας (6)

Ανάγυια (21) + Άγιο Ιωάννη Μαλούντας (8)

5303

Αναστασία Γιαλλούρη

Δάλι (16) + Μοσφιλωτή (9)

Δάλι (17) + Λυθροδόντα (8)

14075

Ανδρεούλα Ανδρέου- Φιλήμη

Εργάτες (21) + Δευτερά (6)

Εργάτες (16) + Απόσπαση (11)

../..

8151

Γιαννούλα Γιαννή

Λιοπέτρι (27)

Αυγόρου (27)

21561

Ελένη Παύλου

Έμπα (19) + Στρουμπί (10)

Βρυσούλλες (12) + Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Βαρνάβας" - Λιοπέτρι (11) + Δασάκι Άχνας (6)

21118

Αντρούλα Ιωάννου

Παραλίμνι (17) + Δερύνεια (12)

Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Βαρνάβας" - Λιοπέτρι (29)

16741

Μάρω Νικολάου

Αυγόρου (29)

Λιοπέτρι (29)

16627

Ιωάννα Κατσαντώνη

Παραλίμνι (29)

Παραλίμνι (19) + Δερύνεια (10)

21186

Στέλλα Πλευρού

Σωτήρα (17) + Αυγόρου (12)

Σωτήρα (21) + Αυγόρου (8)

21472

Ανδρούλλα Πασιουρτίδου

Τρούλλους (29)

Τρούλλους (19) + Λάρνακα (10)

14878

Βιργινία Τριλλίδου

Ποταμό Γερμασόγειας (17) + Λινόπετρα (12)

Ποταμό Γερμασόγειας (15) + Λινόπετρα (14)

16752

Άγγελος Νικολάου

Τριμήκληνη (20) + Πολεμίδια Πάνω (5) + Πελένδρι (4)

Τριμήκληνη (22) + Πελένδρι (4) + Πολεμίδια Πάνω (3)

21461

Ιωάννα Νεοκλέους

Δρούσια (17) + Τσάδα (6) + Γεροσκήπου (6)

Χλώρακα (29)

(Λογοθεραπείας)

Αρ. Φακ.

Ονοματεπώνυμο

Από

Σε

14607

Ιάκωβος Χρίστου

Πέρα Χωρίο Νήσου (29)

Αγία Βαρβάρα (11) + Πέρα Χωρίο Νήσου (11) + Τσέρι (7)

16967

Ανδρούλα Μαχαιρίτου

Πέρα Χωρίο Νήσου (11) + Αγία Βαρβάρα (11) + Τσέρι (7)

Πέρα Χωρίο Νήσου (29)

16950

Μένοικος Γεωργιάδης

Πύλα (19) + Ορόκλινη (10)

Ειδικό Σχολείο "Αγιος Σπυρίδωνας" - Λάρνακα (12) + Δρομολαξιά-Μενεού (11) + Κίτι (6)

16793

Ανδρέας Χαραλάμπους

Περβόλια (23) + Δρομολαξιά-Μενεού (6)

Περβόλια (29)

16760

Μαρία Αντωνίου

Λάρνακα (29)

Λεμεσό (29)

16910

Γεωργία Ευέλθοντος

Πάφο (29)

Άγιο Αθανάσιο (16) + Λεμεσό (7) + Πολεμίδια Κάτω (6)

16486

Σοφία Καζαμία

Ασγάτα (7) + Καλό Χωριό Λ/σού (7) + Ιαματική (6) + Γερμασόγεια (5) + Πύργο Λ/σού (4)

Γερμασόγεια (9) + Ασγάτα (7) + Καλό Χωριό Λ/σού (7) + Ιαματική (6)

15256

Εύη Παπαγιάννη

Ύψωνα (17) + Μουτταγιάκα (12)

Μουτταγιάκα (12) + Ύψωνα (10) + Άγιο Αθανάσιο (7)

16564

Δημήτρης Ελευθερίου

Πύργο Λ/σού (16) + Άγιο Αθανάσιο (13)

Πύργο Λ/σού (18) + Άγιο Αθανάσιο (11)

13988

Βασιλειάνα Νεοφύτου

Ύψωνα (15) + Ερήμη (12)

Ύψωνα (15) + Ερήμη (9) + Ακρωτήρι (3)

 

21251

Χρύσω Σωτηρίου

Ορμήδεια (29)

Πάφο (29)

16319

Βασιλική Μιχαήλ

Πάφο (29)

Πάφο (23) + Αναρίτα (6)

21087

Άντρη Σωτηρίου

Πάφο (9) + Τρεμιθούσα (7) + Τάλα (7) + Παναγιά (6)

Πάφο (12) + Τρεμιθούσα (7) + Τάλα (7) + Παναγιά (3)

21080

Κούλα Κωνσταντινίδου

Χολέτρια (14) + Μανδριά (10) + Αναρίτα (5)

Χολέτρια (15) + Μανδριά (12) + Κούκλια (2)

(Μουσικοθεραπείας)

Αρ. Φακ.

Ονοματεπώνυμο

Από

Σε

21510

Αντωνία Πλυσή

Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Λουκάς" - Λεμεσός (29)

Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Βαρνάβας" - Λιοπέτρι (29)

(Φυσιοθεραπείας)

Αρ. Φακ.

Ονοματεπώνυμο

Από

Σε

16549

Ειρήνη Κλεάνθους

Αναρρωτήριο Ερυθρού Σταυρού - Λεμεσός (25)

Αναρρωτήριο Ερυθρού Σταυρού - Λεμεσός(15) + Ειδικό Σχολείο "Θεοσκέπαστη" - Πάφος (10)

21474

Παναγιώτης Αριστοτελους

Ειδικό Σχολείο "Θεοσκέπαστη" - Πάφος (29)

Ειδικό Σχολείο "Θεοσκέπαστη" - Πάφος (17) + Αναρρωτήριο Ερυθρού Σταυρού - Λεμεσός (12)

 



Comments (0)


This thread has been closed from taking new comments.




Newsletter









67