ΕΕΥ: Μεταθέσεις Εκπαιδευτικών Δημοτικής (Ειδικής Εκπαίδευσης)


Η Επιτροπή Εκπαιδευτικής Υπηρεσίας, με βάση το άρθρο 39Α των περί Δημόσιας Εκπαιδευτικής Υπηρεσίας Νόμων του 1969 έως (Αρ. 2) του 2019, ανακοινώνει τις πιο κάτω μεταθέσεις Εκπαιδευτικών Λειτουργών Σχολείων Δημοτικής Εκπαίδευσης (Ειδικής Εκπαίδευσης), με ισχύ από 1η Σεπτεμβρίου 2020.

Α. ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ

        ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ

Αρ.

Φακ.

Ονοματεπώνυμο

Από

Εις

5707

Στέλλα Κυλίλη-Βότση

Τσέρι (23)

Λευκωσία (23)

7406

Μιχάλης Κωνσταντίνου

Λακατάμεια (23)

Λευκωσία (23)

6869

Ανδρούλλα Φιλίππου

Λευκωσία (23)

Σχολή Τυφλών - Λευκωσία (23)

7170

Γ εώργιος Αγαθοκλέους

Παρεκκλησιά (18) + Λεμεσό (5)

Παρεκκλησιά (15) + Λεμεσό (8)

ΕΙΔΙΚΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ

ΚΩΦΩΝ

Αρ.

Φακ.

Ονοματεπώνυμο

Από

Εις

14704

Κατερίνα Γεωργίου

Λάρνακα (21) + Κόρνο (8)

Λευκωσία (27)

6467

Χριστίνα Χαρίτου-Γ ιασεμή

Περιστερώνα (11) + Παλιομέτοχο (9) + Μένοικο (5)

Παλιομέτοχο (11) + Περιστερώνα (7) + Μένοικο (5) + Λακατάμεια (2)

            ΕΙΔΙΚΩΝ ΜΑΘΗΣΙΑΚΩΝ ΝΟΗΤΙΚΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΙΚΩΝ ΔΥΣΚΟΛΙΩΝ

Αρ.

Φακ.

Ονοματεπώνυμο

Από

Εις

16268

Μαρία Τζανετάκη

Παλιομέτοχο (29)

Λευκωσία (29)

15072

Άννα-Μαρία Μιχαηλίδου

Ειδικό Σχολείο Λευκωσίας (29)

Λευκωσία (27)

14075

Ανδρεούλα Ανδρέου- Φιλήμη

Εργάτες (16) + Απόσπαση (11)

Άγιο Επιφάνειο (11) + Απόσπαση (11) + Ανθούπολη (5)

8126

Κορίνα Σκορδή-Mc Cowan

Αλάμπρα (25)

Αλάμπρα (19) + Αγία Βαρβάρα (6)

5321

Αντρούλα Χαραλάμπους

Ανθούπολη (17) + Λακατάμεια (8)

Ανθούπολη (19) + Λακατάμεια (6)

15782

Μαρία Θρασυβούλου

Λακατάμεια (29)

Αρεδιού (29)

12515

Παναγιώτα Μαλέκκου

Γέρι (16) + Ποταμιά (11)

Γέρι (17) + Ποταμιά (8)

14447

Χριστόδουλος Μανιάτης

Καλό Χωριό Κλήρου (15) + Δένεια (12)

Δένεια (14) + Καλό Χωριό Κλήρου (13)

13187

Μαρία Σάββα

Τσέρι (25)

Εργάτες (25)

15727

Πολίνα Ηλία

Λευκωσία (17) + Λακατάμεια (12)

Λακατάμεια (29)

14451

Νεκταρία Μανιάτη- Αθανασίου

Μάμμαρι (13) + Μένοικο (12) + Ακάκι (4)

Μάμμαρι (22) + Κοκκινοτριμιθιά (7)

13787

Χρυστάλλα Βασιλείου

Τσέρι (27)

Τσέρι (16) + Δευτερά (11)

12499

Δέσπω Χαραλάμπους

Ψημολόφου (18) + Καπέδες (7)

Ψημολόφου (25)

8151

Γιαννούλα Γιαννή

Αυγόρου (25)

Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Βαρνάβας" - Λιοπέτρι (25)

7005

Κυριακούλλα Χριστοφή- Παπαβασιλείου

Σωτήρα (25)

Σωτήρα (15) + Αγία Νάπα (10)

8139

Μαρία Πετεινάρη

Λατσιά (25)

Φρέναρος (25)

13169

Παρασκευούλα Ανδρέου

Πυργά (15) + Αγία Άννα (10)

Αγία Άννα (17) + Πυργά (8)

14879

Ελένη Βιολάρη

Περβόλια (27)

Περβόλια (19) + Κίτι (8)

12475

Κατερίνα Ντιναμάρκα- Μιχαήλ

Τερσεφάνου (11) + Αναφωτία (8) + Αγγλισίδες (6)

Τερσεφάνου (13) + Αναφωτία (8) + Αγγλισίδες (4)

14808

Κωνσταντία Καρούσιου

Αθηένου (25)

Τρούλλους (16) + Κελιά (9)

15616

Ανδρούλα Νικολαΐδου

Ψευδά (24) + Σιά (5)

Ψευδά (17) + Κόρνο (12)

15520

Ιωάννα Ιωάννου

Λευκωσία (29)

Λεμεσό (29)

15466

Έλλη Κλεοβούλου

Κολόσσι (29)

Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Λουκάς" - Λεμεσός (29)

14876

Άρης Παπαγεωργίου

Κολόσσι (29)

Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Λουκάς" - Λεμεσός (27)

15507

Τόνια Λάμπρου

Επισκοπή (29)

Επισκοπή (24) + Σούνι- Ζανατζιά (5)

16534

Δέσποινα Χριστοδούλου

Μουτταγιάκα (29)

Μουτταγιάκα (16) + Ιαματική (13)

15614

Μαρία Φιλίππου

Αραδίππου (29)

Πολεμίδια Πάνω (29)

14476

Έλενα Παπαντωνίου

Ύψωνα (27)

Ύψωνα (21) + Άγιο Αθανάσιο (6)

12767

Αντώνης Ανδρέου

Πέγεια (16) + Έμπα (9)

Πέγεια (20) + Έμπα (5)

14188

Μάριος Θεοδώρου

Πωμό (11) + Αργάκα (7) + Αγία Μαρίνα Χρυσοχούς (6) + Πόλη Χρυσοχούς (3)

Πόλη Χρυσοχούς (8) + Αργάκα (7) + Αγία Μαρίνα Χρυσοχούς (6) + Πωμό (6)

ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ

Αρ.

Φακ.

Ονοματεπώνυμο

Από

Εις

14434

Λουΐζα- Κωνσταντίνα Στυλιανού

Ακάκι (29)

Ανθούπολη (29)

12269

Ιλάνα Μακρίδου

Κλήρου (18) + Αναλυόντα (7) + Καμπιά (2)

Κλήρου (21) + Καμπιά (4)

13560

Άντρη Κυπριανού-Λοίζου

Λευκωσία (27)

Κοκκινοτριμιθιά (27)

14607

Ιάκωβος Χρίστου

Πέρα Χωρίο Νήσου (11) + Αγία Βαρβάρα (11) + Τσέρι (7)

Πέρα Χωρίο Νήσου (24) + Αγία Βαρβάρα (5)

12540

Πουλχερία Ζιπιτή

Ταμασό (21) + Δευτερά (6)

Ταμασό (25)

13978

Έλμα Φιλίππου

Αρεδιού (16) + Ψημολόφου (11)

Ψημολόφου (11) + Αρεδιού (9) + Καπέδες (7)

13674

Άντρια Καραγιώργη

Φρέναρος (20) + Δερύνεια (7)

Φρέναρος (27)

13317

Σταυρούλα Μακρή

Μοσφιλωτή (18) + Κόρνο (9)

Μοσφιλωτή (16) + Κόρνο (11)

15646

Ιωάννης Τσάππας

Λινόπετρα (24) + Ποταμό Γερμασόγειας (5)

Λινόπετρα (20) + Ποταμό Γερμασόγειας (9)

15498

Βικτώρια Πουταχίδου

Πολεμίδια Κάτω (20) + Πάχνα (6) + Άγιο Αμβρόσιο Λ/σού (3)

Πολεμίδια Κάτω (29)

13987

Ελισάβετ Καννάουρου

Λεμεσό (27)

Πολεμίδια Πάνω (27)

13986

Ελένη Μανώρα

Γιόλου (11) + Δρούσια (10) + Πολέμι (4) + Ίνια (2)

Δρούσια (10) + Γιόλου (9) + Πολέμι (6) + Ίνια (2)

7641

Μαργαρίτα Θεοδώρου

Έμπα (14) + Πέγεια (8) + Χλώρακα (3)

Έμπα (12) + Πέγεια (10) + Χλώρακα (3)

Αρ.

Φακ.

Ονοματεπώνυμο

Από

Εις

13797

Κατερίνα Χαρτούτσιου

Ειδικό Σχολείο "Ευαγγελισμός" - Γέρι (27)

Ειδικό Σχολείο Λευκωσίας (27)

14382

Ιφιγένεια Καρπασίτη

Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Λουκάς" - Λεμεσός (25)

Αναρρωτήριο Ερυθρού Σταυρού - Λεμεσός (25)

16547

Ειρήνη Γρούτα

Αναρρωτήριο Ερυθρού Σταυρού - Λεμεσός (29)

Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Λουκάς" - Λεμεσός (29)

 

 




Comments (0)


This thread has been closed from taking new comments.



Newsletter















848