ΕΕΥ: Έκτακτες μεταθέσεις Εκπαιδευτικών Δημοτικής Εκπαίδευσης (Ειδικής)


Η Επιτροπή Εκπαιδευτικής Υπηρεσίας ανακοινώνει, σύμφωνα με τον Κανονισμό 15(1)(β) των περί Εκπαιδευτικών Λειτουργών (Τοποθετήσεις, Μετακινήσεις και Μεταθέσεις) Κανονισμών, τις πιο κάτω έκτακτες μεταθέσεις Εκπαιδευτικών Λειτουργών Σχολείων Δημοτικής Εκπαίδευσης (Ειδικής Εκπαίδευσης), με ισχύ από 23 Σεπτεμβρίου 2021.

Διευκρινίζεται ότι, σύμφωνα με τον κανονισμό 15(3) των πιο πάνω Κανονισμών, οι εκπαιδευτικοί λειτουργοί μπορούν μέσα σε επτά ημέρες από την ανακοίνωση των έκτακτων μεταθέσεων, δηλαδή μέχρι την Τρίτη 28 Σεπτεμβρίου 2021, να υποβάλουν αιτιολογημένη ένσταση για τη μετάθεση ή μη μετάθεσή τους, συμπληρώνοντας, μόνο ηλεκτρονικά, το σχετικό έντυπο (ΕΕΥ.16) στην ιστοσελίδα της Επιτροπής, στη διεύθυνση http://www.eey.gov.cy. Εκπρόθεσμες ενστάσεις δεν θα εξετάζονται.

ΜΕΤΑΘΕΣΕΙΣ ΕΙΔΙΚΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ

1. ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ

ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ

Φάκελος

Ονοματεπώνυμο

Από

Σε

6947

Χαράλαμπος Σοφοκλέους

Ειδικό Σχολείο "Θεοσκέπαστη" - Πάφος (23)

Πάφο (15) + Ειδικό Σχολείο

"Θεοσκέπαστη" - Πάφος (8)

2. ΕΙΔΙΚΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ

Κωφών

Φάκελος

Ονοματεπώνυμο

Από

Σε

21508

Ευρυδίκη Κασάπη

Περβόλια (11) + Σιά (6) + Λευκωσία (6) + Αλάμπρα (6)

Περβόλια (11) + Αλάμπρα (8) + Σιά (6) + Δάλι (4)

13127

Δήμητρα Μερκούρη-Χριτάνη

Τραχώνι (8) + Ύψωνα (6) + Πολεμίδια Κάτω (6) + Λεμεσό (5)

Ύψωνα (12) + Τ ραχώνι (8) + Λεμεσό (5)

Ειδικών

Μαθησιακών, Νοητικών, Λειτουργ. και Προσαρμ. Δυσκολιών

Φάκελος

Ονοματεπώνυμο

Από

Σε

14194

Χριστίνα Κωνσταντίνου

Μιτσερό (16) + Άγιο Ιωάννη Μαλούντας (6) + Αγροκηπιά (5)

Μιτσερό (13) + Αγροκηπιά (8) + Άγιο Ιωάννη Μαλούντας (6)

16420

Χρυστάλλα Χατζηθωμά

Παλαιχώρι (17) + Ορούντα (6) + Μένοικο (6)

Παλαιχώρι (17) + Ακάκι (6) + Ορούντα (6)

12498

Μαρίνα Κωνσταντίνου-Ψιλοίνη

Ποταμιά (13) + Αγία Άννα (12)

Ποταμιά (13) + Ειδικό Σχολείο "Αγιος Σπυρίδωνας" - Λάρνακα (12)

21301

Μαρία Δημοσθένους

Δερύνεια (16) +

Δερύνεια (20) +

 

 

Αυγόρου (13)

Αυγόρου (9)

15067

Ευαγγελία Ψαρά

Λιοπέτρι (27)

Λιοπέτρι (21) + Ξυλοφάγου (6)

21554

Χριστίνα Σκαρπάρη

Πόλη Χρυσοχούς (29)

Λάρνακα (29)

23344

Άντρια Καρκώτη

Λάρνακα (18) + Ειδικό Σχολείο "Αγιος Σπυρίδωνας" - Λάρνακα (11)

Λάρνακα (17) + Ξυλοφάγου (12)

15064

Αφροδίτη Καραολή

Ειδικό Σχολείο "Αγιος Σπυρίδωνας" - Λάρνακα (22) + Συνδετικός λειτουργός (5)

Ειδικό Σχολείο "Αγιος Σπυρίδωνας" - Λάρνακα (17) + Λευκωσία (5) + Συνδετικός λειτουργός (5)

16247

Πηνελόπη Μαυρομίχαλου

Ζύγι (15) + Λεύκαρα (8) + Καλαβασό (6)

Ζύγι (18) + Καλαβασό (6) + Λεύκαρα (5)

21195

Χρυστάλλα Πέτρου

Κόρνο (23) + Πυργά (6)

Κόρνο (17) + Αγία Άννα (12)

21153

Χριστίνα Χριστοδούλου

Μεσόγη (24) + Πάφο (5)

Ορόκλινη (29)

15616

Ανδρούλα Νικολαίδου

Ψευδά (22) + Μοσφιλωτή (7)

Ψευδά (25) + Μοσφιλωτή (4)

21083

Χριστόδουλος Μακρίδης

Παλώδια (21) + Ποταμό Γερμασόγειας (8)

Λεμεσό (29)

23838

Σβετλάνα Πόποβα

Γιόλου (11) + Τρεμιθούσα (10) + Έμπα (5) + Στρουμπί (3)

Ποταμό Γερμασόγειας (11) + Λεμεσό (11) + Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Λουκάς" - Λεμεσός (7) (Αναστολή ενός έτους)

15394

Σωτηράκης Αρέστη

Άγιο Αθανάσιο (24) + Πεντάκωμο (5)

Άγιο Αθανάσιο (27)

16849

Άννα Χριστοδούλου

Άγιο Τύχωνα (21) + Λεμεσό (8)

Άγιο Τύχωνα (23) + Αψιού (6)

23636

Μαρία-Χριστίνα Πιτσιλλή

Πύργο Λ/σού (29)

Αγίους Αναργύρους Λ/σού (15) + Πύργο Λ/σού (14)

21542

Χρυστάλλα Ξενοφώντος

Αγρό (14) + Πελένδρι (8) + Απαισιά (7)

Αγρό (19) + Πελένδρι (10)

23405

Βαλεντίνος Κονναρής

Ασγάτα (13) + Ιαματική (9) + Λεμεσό (7)

Ασγάτα (13) + Ιαματική (11) + Παρεκκλησιά (5)

15507

Τώνια Λάμπρου

Επισκοπή (23) + Λεμεσό (6)

Επισκοπή (23) + Σούνι-Ζανατζιά (6)

21758

Ειρήνη Θεοδώρου

Κυβίδες (15) + Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Λουκάς" - Λεμεσός (7)

+ Άγιο Αμβρόσιο Λ/σού (7)

Κυβίδες (15) + Απαισιά (7) + Άγιο Αμβρόσιο Λ/σού (7)

16534

Δέσποινα Χριστοδούλου

Μουτταγιάκα (18) + Άγιο Αθανάσιο (11)

Μουτταγιάκα (18) + Πεντάκωμο (9) + Άγιο Αθανάσιο (2)

21545

Μαρία Γεωργίου

Πύργο Λ/σού (29)

Παλώδια (29)

16134

Κωνσταντίνα Κασπαρή

Λεμεσό (29)

Πολεμίδια Κάτω (29)

23039

Νεοφύτα Κόνικκου

Αγία Μαρίνα Χρυσοχούς (18) + Αργάκα (6) + Πόλη Χρυσοχούς (5)

Αγία Μαρίνα Χρυσοχούς (21) + Αργάκα (8)

21205

Λυγία Μανώλη

Πάφο (15) + Χολέτρια

Χολέτρια (15) +

 

 

(14)

Πάφο (14)

Λογοθεραπείας

Φάκελος

Ονοματεπώνυμο

Από

Σε

23773

Ειρήνη-Ευτυχία Καρακωνσταντή

Ειδικό Σχολείο Λευκωσίας (19) + Σχολή Τυφλών - Λευκωσία (10)

Λευκωσία (19) + Σχολή Κωφών - Λευκωσία (10)

21415

Πατρίτσια Κυριάκου

Αγίους Τριμιθιάς (26) + Μάμμαρι (3)

Αγίους Τριμιθιάς (29)

21412

Μαρία Γεωργίου

Αγία Βαρβάρα (17) + Μαθιάτη (12)

Μαθιάτη (17) + Αγία Βαρβάρα (10) + Πέρα Χωρίο Νήσου (2)

23253

Αθανασία Λάμπρου

Μιτσερό (8) + Αγία Μαρίνα Ξυλιάτου (7) + Άγιο Ιωάννη Μαλούντας (6) + Άγιο Επιφάνειο (5) + Αγροκηπιά (3)

Μιτσερό (8) + Αγία Μαρίνα Ξυλιάτου (7) + Άγιο Ιωάννη Μαλούντας (6) + Ασίνου (6) + Άγιο Επιφάνειο (2)

21418

Άντρεα Πίπη

Παλιομέτοχο (22) + Ορούντα (7)

Παλιομέτοχο (20) + Ορούντα (9)

21414

Ιωάννα Χατζηγιάγκου

Λύμπια (16) + Σιά (13)

Σιά (15) + Λύμπια (14)

21765

Μαρία Θεοδότου

Σχολή Κωφών - Λευκωσία (29)

Σχολή Κωφών - Λευκωσία (25) + Λευκωσία (4)

21422

Χριστίνα Αποστολίδου

Τσέρι (24) + Αναλυόντα (5)

Τσέρι (29)

23249

Ραφαέλλα Κασπαρή

Τσέρι (29)

Τσέρι (24) + Αναλυόντα (5)

21413

Δήμητρα Γεωργίου

Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Βαρνάβας" - Λιοπέτρι (29)

Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Βαρνάβας" - Λιοπέτρι (16) + Παραλίμνι (13)

23835

Γεώργιος Παπασωζόμενος

Δερύνεια (13) + Λιοπέτρι (12) + Αυγόρου (4)

Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Βαρνάβας" - Λιοπέτρι (29)

23310

Ανθή Ιεροδιακόνου

Αθηένου (23) + Ειδικό Σχολείο "Αγιος Σπυρίδωνας" - Λάρνακα (6)

Αθηένου (29)

16276

Λεώνη Τιμοθέου

Αλεθρικό (23) + Λάρνακα (6)

Αλεθρικό (29)

21419

Χρυστάλλα Ιωαννίδου

Αραδίππου (29)

Αραδίππου (23) + Λάρνακα (6)

16731

Μάρθα Παπαχριστοφόρου

Καλό Χωριό Λ/κας (23) + Μοσφιλωτή (6)

Καλό Χωριό Λ/κας (22) + Μοσφιλωτή (7)

21668

Ελένη Παναγιώτου

Λειβάδια (29)

Κίτι (18) + Λειβάδια (11)

13317

Σταυρούλα Μακρή

Μοσφιλωτή (15) + Κόρνο (10)

Κόρνο (13) + Μοσφιλωτή (12)

21251

Χρύσω Σωτηρίου

Πάφο (24) + Πολεμίδια Κάτω (5)

Λεμεσό (29)

23315

Κωνσταντίνα Αρτυματά

Ερήμη (13) + Πολεμίδια Πάνω (8) + Κυβίδες (8)

Ερήμη (13) + Κυβίδες (8) + Ακρωτήρι (8)

21682

Ηλιάνα Καναβάτη

Πέγεια (17) + Έμπα (10) + Τσάδα (2)

Λινόπετρα (11) + Πολεμίδια Κάτω (8) + Κυβίδες (6) +

 

 

 

Γερμασόγεια (4)

15498

Βικτώρια Πουταχίδου

Πολεμίδια Κάτω (18) + Λεμεσό (11)

Πολεμίδια Κάτω (29)

14551

Μάριος Μιχαήλ

Πολεμίδια Πάνω (19) + Ακρωτήρι (8)

Πολεμίδια Πάνω (27)

7641

Μαργαρίτα Θεοδώρου

Ειδικό Σχολείο "Θεοσκέπαστη" - Πάφος (15) + Έμπα (10)

Πάφο (15) + Έμπα (10)

21720

Αλεξία Κερυνιώτου

Σωτήρα (20) + Ορμήδεια (9)

Πάφο (24) + Πολεμίδια Κάτω (5)

13986

Ελένη Μανώρα

Γιόλου (12) + Δρούσια (10) + Πολέμι (3) + Ίνια (2)

Δρούσια (12) + Γιόλου (12) + Πολέμι (3)

23308

Κυβέλη-Ειρήνη Δημητριάδου

Μεσόγη (17) + Πόλη Χρυσοχούς (5) + Αναρίτα (4) + Παναγιά (3)

Μεσόγη (26) + Παναγιά (3)

21789

Σοφία Λεωνίδου

Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Βαρνάβας" - Λιοπέτρι (16) + Παραλίμνι (13)

Πέγεια (12) + Πάφο (10) + Έμπα (7)





Comments (0)


This thread has been closed from taking new comments.



Newsletter










373