ΕΕΥ: Mεταθέσεις Εκπαιδευτικών Μέσης Γενικής Εκπαίδευσης


Η Επιτροπή Εκπαιδευτικής Υπηρεσίας, με βάση το άρθρο 39Α των περί Δημόσιας Εκπαιδευτικής Υπηρεσίας Νόμων του 1969 έως 2021 ανακοινώνει τις πιο κάτω μεταθέσεις Εκπαιδευτικών Λειτουργών Σχολείων Μέσης Γενικής Εκπαίδευσης, με ισχύ από 1η Σεπτεμβρίου 2022.

  1. ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ Α'

Φάκελος

Ονοματεπώνυμο

Από

Σε

7528

Ανδρούλα Χριστοδούλου (Μαθηματικών)

Λάρνακα

Λευκωσία

8144

Βαλεντίνη Γεωργίου (Φυσικής)

Λάρνακα

Λευκωσία

8858

Ανδρούλα Παναγή (Θρησκευτικών)

Λάρνακα

Λευκωσία

10532

Παύλος Παύλου (Φιλολογικών)

Λάρνακα

Λευκωσία

14739

Γιαννούλα Γιαννή-Συμεωνίδου (Χημείας)

Κλήρου

Λευκωσία

16869

Αναστάσιος Φαλάς (Πληροφορικής/Επιστήμης Η.Υ.)

Δάλι

Λευκωσία

8798

Ελένη Ερωτοκρίτου-Χαραλάμπους (Φιλολογικών)

Αθηένου

Δάλι

10615

Μαρία Παντελή-Καζάνου (Φυσικής)

Λάρνακα

Κλήρου

8847

Χρυστάλλα Σκίτσα (Μαθηματικών)

Αμμόχωστο Β'

Αμμόχωστο Α'

8188

Αδάμος Κακουρής (Φιλολογικών)

Αμμόχωστο Α'

Αμμόχωστο Β' ειδικός λόγος

10744

Υβόνη Μιχαήλ-Φράγκου (Μαθηματικών)

Λεμεσό

Αθηένου ειδικός λόγος

9995

Πουλχερία Νικολαΐδου-Μαθηκολώνη (Γαλλικών)

Δ.Λεμεσό

Λεμεσό

8900

Θεοπίστη Ιεροδιακόνου (Φιλολογικών)

Λεμεσό

Όμοδος

9772

Ανθούλλα Χατζηδημητρίου (Μαθηματικών)

Λεμεσό

Πάφο

  1. ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ

Φάκελος

Ονοματεπώνυμο

Από

Σε

8863

Νεοφύτα Πίτσιλλου-Τσαγγαρίδου (Μαθηματικών)

Δ.Λευκωσία

Λευκωσία

8907

Χρυστάλλα Στρατουρά-Σαβουλλή (Μαθηματικών)

Δάλι

Λευκωσία ειδικός λόγος

10431

Ελένη Γεωργίου-Σκουρίδου (Αγγλικών)

Δ.Λευκωσία

Λευκωσία

11109

Μιχάλης Στυλιανού (Φιλολογικών)

Αγρό

Λευκωσία

11627

Ιωάννης Ιωαννίδης (Φυσικής Αγωγής)

Δάλι

Λευκωσία ειδικός λόγος

12486

Βασιλική Σαραντοπούλου (Οικιακής Οικονομίας)

Λάρνακα

Λευκωσία

14296

Παναγιώτης Νικολαΐδης (Φιλολογικών)

Αμμόχωστο Β'

Λευκωσία

15359

Λάμπρος Νικολάου (Αγγλικών)

Λάρνακα

Λευκωσία ειδικός λόγος

15923

Ευτυχία Πιπονίδου (Φιλολογικών)

Λάρνακα

Λευκωσία

15972

Ρεβέκκα Συμεού (Φιλολογικών)

Δ.Λευκωσία

Λευκωσία

18804

Μιχαήλ Κοπτίδης (Χημείας)

Λάρνακα

Λευκωσία

15291

Σοφία Χατζηγεωργίου (Τέχνης)

Λευκωσία

Δάλι

18833

Δημήτρης Δημητρίου (Χημείας)

Αμμόχωστο Β'

Δάλι

7458

Ελένη Λεβέντη (Αγγλικών)

Αμμόχωστο Β'

Δ.Λευκωσία

14316

Ιωσηφίνα Παύλου (Οικιακής Οικονομίας)

Λεύκαρα

Δ.Λευκωσία

15405

Συμεών Κάρμιος (Μαθηματικών)

Σολέα

Δ.Λευκωσία

16497

Χρύσω Χρυσοστόμου (Βιολογίας)

Δ.Λευκωσία

Σολέα

11187

Μαρία Πεκρή (Εμπορικών/Οικονομικών)

Λάρνακα

Αμμόχωστο Β'

11212

Ανδρέας Σάββα (Μαθηματικών)

Λεμεσό

Αμμόχωστο Β'

11549

Παναγιώτα Φλωρή (Φιλολογικών)

Ξυλοφάγου

Αμμόχωστο Β'

17829

Παντελίτσα Χατζηζαχαρίου (Εμπορικών/Οικονομικών)

Λεμεσό

Αμμόχωστο Β'

16883

Νίκη Κασίνη-Καούλλα (Χημείας)

Αμμόχωστο Α'

Λάρνακα

16477

Στυλιανός Στυλιανού (Μαθηματικών)

Ξυλοτύμπου

Λάρνακα

16804

Ερατώ Ζυμπουλάκη (Μαθηματικών)

Λεμεσό

Λάρνακα

17225

Κατίνα Ορφανού (Φυσικής Αγωγής)

Λεμεσό

Λάρνακα

16643

Μιχαλάκης Μιχαήλ (Φυσικής Αγωγής)

Λεμεσό

Ξυλοφάγου

8505

Μαρούλα Δημητρίου (Θρησκευτικών)

Δ.Λεμεσό

Λεμεσό

10763

Άντρη Νεοφύτου (Φιλολογικών)

Δ.Λεμεσό

Λεμεσό

18752

Ιωάννης Πολυβίου (Εμπορικών/Οικονομικών)

Δ.Λεμεσό

Λεμεσό

9559

Ελισάβετ Γεδεού-Ευριπίδου (Φυσικής Αγωγής)

Όμοδος

Δ.Λεμεσό

10937

Βενετία Ευαγόρου-Κλεοβούλου (Μαθηματικών)

Πάφο

Δ.Λεμεσό

11432

Μυροφόρα Γρηγορίου (Φιλολογικών)

Πάφο

Δ.Λεμεσό

12643

Καλλιόπη Μαλάη-Λάμπρου (Μαθηματικών)

Πάφο

Όμοδος

Εκπαιδευτικοί λόγοι

 




Comments (0)


This thread has been closed from taking new comments.




Newsletter










3167