ΕΕΥ:: Έκτακτες μεταθέσεις Εκπαιδευτικών Ειδικής Εκπαίδευσης


Η Επιτροπή Εκπαιδευτικής Υπηρεσίας ανακοινώνει, σύμφωνα με τον Κανονισμό 15(1)(β) των περί Εκπαιδευτικών Λειτουργών (Τοποθετήσεις, Μετακινήσεις και Μεταθέσεις) Κανονισμών, τις πιο κάτω έκτακτες μεταθέσεις Εκπαιδευτικών Λειτουργών Σχολείων Δημοτικής Εκπαίδευσης (Ειδικής Εκπαίδευσης), με ισχύ από 1η Σεπτεμβρίου 2022.

Διευκρινίζεται ότι, σύμφωνα με τον Κανονισμό 15(3) των πιο πάνω Κανονισμών, οι εκπαιδευτικοί λειτουργοί μπορούν μέσα σε επτά ημέρες από την ανακοίνωση των έκτακτων μεταθέσεων, δηλαδή μέχρι την Παρασκευή 12 Σεπτεμβρίου 2022, να υποβάλουν αιτιολογημένη ένσταση για τη μετάθεση ή μη μετάθεσή τους, συμπληρώνοντας, μόνο ηλεκτρονικά, το σχετικό έντυπο (ΕΕΥ.16) στην ιστοσελίδα της Επιτροπής, στη διεύθυνση  http://www.eey.gov.cy.  Εκπρόθεσμες ενστάσεις δεν θα εξετάζονται.

ΕΙΔΙΚΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ.
 
ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ

ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ

 

 

Φάκελος

Ονοματεπώνυμο

Από

Σε

7400

Αθανασία Φιλιππίδου (Λογοθεραπείας)

Ειδικό Σχολείο "Ευαγγελισμός" - Γέρι 

Λευκωσία

2.    ΕΙΔΙΚΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ 

Κωφών

 

 

Φάκελος

Ονοματεπώνυμο

Από

Σε

16778

Γιαννούλα Λουβαριώτη

Λευκωσία (14) + Ανάγυια (10) + Ανθούπολη (5)

Λευκωσία (17) + Ανάγυια (9) + Ανθούπολη (3)

21148

Κωνσταντίνα Ιωάννου

Λευκωσία (13) +Κοκκινοτριμιθιά (10) + Περιστερώνα (6)

Λευκωσία (15) +Κοκκινοτριμιθιά (9) +Περιστερώνα (5)

16851

Ειρήνη Πράης

Σχολή Κωφών - Λευκωσία (29)

Σχολή Κωφών - Λευκωσία (24) + Λευκωσία (5)

21247

Γεωργία Ανδρέου

Φρέναρος (15) + Αυγόρου (8) + Παραλίμνι (6)

Φρέναρος (15) + Πύλα (10) + Σωτήρα (4)

7342

Αναστασία Τρύφωνος

Πύργο Λ/σού (10) + Λεμεσό (10) + Αναρρωτήριο Ερυθρού Σταυρού - Λεμεσός (5)

Λεμεσό (11) + Πύργο Λ/σού (11) + Αναρρωτήριο Ερυθρού Σταυρού - Λεμεσός (3)

14823

Γρηγορία Γιάγκου

Πολεμίδια Κάτω (14) + Σούνι-Ζανατζιά (8) + Αυδήμου (7)

Αυδήμου (8) + ΣούνιΖανατζιά (7) + Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Λουκάς" - Λεμεσός (6) + Λεμεσό (6) 

7136

Χριστάκης Χριστοδούλου

Ιαματική (12) + Παλώδια (7) + Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Λουκάς" - Λεμεσός (6)

Ιαματική (12) + Παλώδια (7) + Ποταμό Γερμασόγειας (6)

13127

Δήμητρα Μερκούρη-Χριτάνη

Ύψωνα (12) + Τραχώνι (8) + Λεμεσό (5)

Τραχώνι (10) + Ύψωνα (8) + Λεμεσό (7)

Ειδικών Μαθησιακών, Νοητικών, Λειτουργ. και Προσαρμ. Δυσκολιών

Φάκελος

Ονοματεπώνυμο

Από

Σε

16430

Κυριακούλα Παντελή

Αραδίππου (29)

Λευκωσία (29)

16483

Χαρίλαος Μαλλούπας

Ειδικό Σχολείο Λευκωσίας (29)

Λευκωσία (29)

16513

Σοφία Ευθυμιάδη

Ειδικό Σχολείο Λευκωσίας (29)

Λευκωσία (29)

21143

Χρίστος Αργυρού

Αυγόρου (29)

Λευκωσία (23) + Κάμπο (6)

21152

Ελπίδα Προκοπούλου

Πύλα (24) + Λάρνακα (5)

Λευκωσία (29)

15959

Φιλομένη Τριλλίδου

Αθηένου (17) + Αραδίππου (12)

Δάλι (29) (Αναστολή ενός έτους)

16892

Άντρια Γεωργίου

Ανθούπολη (16) + Δευτερά (13)

Δευτερά (15) + Ανθούπολη (14)

16868

Κατερίνα Κωνσταντίνου

Λάρνακα (29)

Ειδικό Σχολείο Λευκωσίας (29)

21269

Σόνια Ιωαννίδου

Ξυλοφάγου (29)

Ειδικό Σχολείο Λευκωσίας (29)

21281

Δώρα Κυριάκου

Λειβάδια (18) + Κελιά (11)

Ειδικό Σχολείο Λευκωσίας (29)

21542

Χρυστάλλα Ξενοφώντος

Ξυλοτύμπου (29)

Ειδικό Σχολείο Λευκωσίας (29)

16781

Μαρί-Έλεν Ανδρέου

Ευρύχου (18) + Ακάκι (9) + Τεμπριά (2)

Ευρύχου (18) + Κοράκου (9) +Τεμπριά (2)

16267

Παναγιώτα Στυλιανού

Κακοπετριά (20) + Κοράκου (9)

Κακοπετριά (20) + Ακάκι (9)

21754

Στέλιος Στυλιανού

Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Βαρνάβας" - Λιοπέτρι (29)

Κάτω Πύργο (17) + Αστρομερίτη (12)

16759

Ιωάννα Ιωάννου

Κλήρου (22) + Καλό Χωριό Κλήρου (7)

Κλήρου (23) + Καλό Χωριό Κλήρου (6)

14802

Δώρα Μυριανθέα

Λευκωσία (27)

Λακατάμεια (16) + Λευκωσία (11)

21100

Ευαγγελία Χριστοδούλου

Λυθροδόντα (18) + Λύμπια (11)

Λυθροδόντα (29)

16860

Σαββίνα Κούβαρου

Λευκωσία (29)

Ειδικό Σχολείο "Ευαγγελισμός" - Γέρι (11) + Λύμπια (11) + Δάλι (7)

21561

Ελένη Παύλου

Αγία Βαρβάρα (17) + Σιά (12)

Σιά (17) + Αγία Βαρβάρα (12)

16627

Ιωάννα Κατσαντώνη

Σωτήρα (29)

Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Βαρνάβας" - Λιοπέτρι (29)

21573

Μαρία Σπαρσή

Πάφο (29)

Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Βαρνάβας" - Λιοπέτρ (29)

21186

Στέλλα Πλευρού

Αγία Νάπα (29)

Σωτήρα (29)

12361

Σωτηρία Κωφού

Άδεια

Λάρνακα (25)     

14511

Παναγιώτα Χατζηπαντελή

Λάρνακα (27)

Λάρνακα (16) + Συνδετικός λειτουργός (11)

16247

Πηνελόπη Μαυρομίχαλου

Χοιροκοιτία (13) + Άγιο Θεόδωρο Λ/κας (6) + Τόχνη (6) + Λεύκαρα (4)

Λάρνακα (29)

21290

Έλενα Αναστασίου

Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Βαρνάβας" - Λιοπέτρι (29)

Λάρνακα (29)

21373

Χριστίνα Αλεξανδράκη

Ορόκλινη (29)

Λάρνακα (29)

21611

Αθανασία Πογιατζή

Λειβάδια (29)

Λάρνακα (18) + Κελιά (11)

23344

Άντρια Καρκώτη

Πάφο (29)

Λάρνακα (29)

16936

Γεωργία Γεωργίου

Ψευδά (10) + Κόρνο (8) + Αγία Άννα (7) + Πυργά (4)

Αγία Άννα (9) + Κόρνο (8) + Ψευδά (8) + Πυργά (4)

16739

Νατάσα Δημητριάδου

Κίτι (29)

Αραδίππου (29)

8143

Αθηνά Γκαντανίδου-Γεωργίου

Ειδικό Σχολείο "Αγιος Σπυρίδωνας" - Λάρνακα (25)

Ειδικό Σχολείο "Αγιος Σπυρίδωνας" - Λάρνακα (15) + Συνδετικός λειτουργός (10)

16485

Ελένη Κουππάρη

Κάτω Πύργο (17) + Αστρομερίτη (12)

Ειδικό Σχολείο "Αγιος Σπυρίδωνας" - Λάρνακα (29)

16854

Μαρία Μούζουρου

Πάφο (29)

Ειδικό Σχολείο "Αγιος Σπυρίδωνας" - Λάρνακα (29)

21279

Νταϊάνα Λουκά

Ξυλοφάγου (29)

Ειδικό Σχολείο "Αγιος Σπυρίδωνας" - Λάρνακα (29)

21770

Ελπινίκη Αταλιώτου

Δερύνεια (15) + Σωτήρα (14)

Κίτι (17) + Κόρνο (12)

21181

Ανθή Μαυρόψη

Ξυλοφάγου (25)

Ξυλοτύμπου (25)

21204

Δέσπω Ζωγράφου

Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Βαρνάβας" - Λιοπέτρι (29)

Ορόκλινη (29)

21170

Μυρούλλα Ιακώβου

Κοφίνου (29)

Χοιροκοιτία (13) + Άγιο Θεόδωρο Λ/κας (6) + Τόχνη (6) + Λεύκαρα (4) (Αναστολή ενός έτους)

21083

Χριστόδουλος Μακρίδης

Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Λουκάς" - Λεμεσός (29)

Λεμεσό (29)

21268

Αρίστη Ιωάννου

Ειδικό Σχολείο "Θεοσκέπαστη" - Πάφος (29)

Λεμεσό (29)

21461

Ιωάννα Νεοκλέους

Λεμεσό (29)

Λεμεσό (19) + Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Λουκάς" - Λεμεσός (10)

21803

Μαρία Νικολάου

Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Λουκάς" - Λεμεσός (29)

Λεμεσό (29) (Αναστολή ενός έτους)    

16945

Ιωάννα Χατζηγεωργίου

Γεροσκήπου (29)

Ακρωτήρι (26) + Ασώματο (3)

 

21545

Μαρία Γεωργίου

Ειδικό Σχολείο "Θεοσκέπαστη" - Πάφος (29)

Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Λουκάς" - Λεμεσός (29)

15507

Τώνια Λάμπρου

Επισκοπή (23) + ΣούνιΖανατζιά (6)

Επισκοπή (29)

16937

Καλλισθένη Ανδρέου

Επισκοπή (29)

Επισκοπή (19) + Σούνι-Ζανατζιά (10)

16221

Ελένη Χριστοφόρου

Ερήμη (25) + ΣούνιΖανατζιά (4)

Ερήμη (29)

21755

Αγνή Χριστοφή

Πάφο (29)

Κολόσσι (14) + Πολεμίδια Κάτω (10) + Ερήμη (5)

15955

Αναστασία Σκορδή Παναγιώτου

Λεμεσό (29)

Πολεμίδια Κάτω (29)

16947

Έλενα Κυριάκου

Ύψωνα (23) + Πολεμίδια Πάνω (6)

Πολεμίδια Πάνω (29)

16983

Ανδρονίκη Δημητρίου

Πάφο (29)

Πολεμίδια Πάνω (29)

21366

Βαρβάρα Ηροδότου

Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Λουκάς" - Λεμεσός (29)

Τριμήκληνη (15) + Παλώδια (14) (Αναστολή ενός έτους)

12767

Αντώνης Ανδρέου

Πέγεια (25)

Πάφο (15) + Πέγεια (10)

15218

Αγγελίνα Μιχαήλ

Κισσόνεργα (22) + Τάλα (5)

Κισσόνεργα (27)

23039

Νεοφύτα Κόνικκου

Χλώρακα (24) + Κισσόνεργα (5)

Χλώρακα (24) + Τάλα (5)

15066

Χριστιάνα Κτίστη

Λευκωσία (27)

Απόσπαση (27)

15064

Αφροδίτη Καραολή

Ειδικό Σχολείο "Αγιος Σπυρίδωνας" - Λάρνακα (17) + Συνδετικός λειτουργός (5) + Λευκωσία (5)

Συνδετικός λειτουργός (22) + Λευκωσία (5)

Λογοθεραπείας

 

 

Φάκελος

Ονοματεπώνυμο

Από

Σε

21330

Τάσος Θεολόγου

Ανθούπολη (16) + Ορούντα (13)

Ανθούπολη (17) + Ορούντα (12)

23253

Αθανασία Λάμπρ

Αρεδιού (18) + Άγιο Ιωάννη Μαλούντας (11)

Αρεδιού (15) + Άγιο Ιωάννη Μαλούντας (8) + Αγίους Τριμιθιάς (6)

21421

Ειρήνη Στεφάνου

Ασίνου (23) + Κοράκου (6)

Ασίνου (26) + Τεμπριά (3)

23834

Μαριάννα Δρουσιώτου

Παραλίμνι (29)

Ειδικό Σχολείο "Ευαγγελισμός" - Γέρι (23) + Ειδικό Σχολείο Λευκωσίας (6)

21625

Κυριάκος Χαραλάμπους

Περιστερώνα (29)

Ειδικό Σχολείο Λευκωσίας (29)

23314

Χαρίκλεια Κασινίδου

Κακοπετριά (19) + Κυπερούντα (7) + Τριμήκληνη (3)

Κακοπετριά (19) + Κυπερούντα (10)

21779

Ιωάννης Χρυσοστόμου

Καμπιά (13) + Φαρμακά (11) + Κλήρου (5)

Καμπιά (14) + Φαρμακά (11) + Κλήρου (4)

21811

Γιάννα Φελλά

Λακατάμεια (8) + Μουτουλλάς (7) + Κοράκου (7) + Άγιο Επιφάνειο (7)

Λατσιά (29)

25276

Αναστασία Χαραλάμπους

Λυθροδόντα (21) + Δάλι (8)

Λυθροδόντα (19) + Δάλι (10)

21412

Μαρία Γεωργίου

Μαθιάτη (19) + Σιά (10)

Μαθιάτη (18) + Αλάμπρα (11)    

21816

Στέλλα Σωκράτους

Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Βαρνάβας" Λιοπέτρι (14) +Παραλίμνι (10) + Σωτήρα (5)

Παλιομέτοχο (29)

23249

Ραφαέλλα Κασπαρή

Αλάμπρα (15) + Σιά (10) + Μοσφιλωτή (4)

Σιά (21) + Μοσφιλωτή (4) + Αλάμπρα (4)

23835

Γεώργιος Παπασωζόμενος

Τσέρι (12) + Μιτσερό (10) + Κάμπο (7)

Τσέρι (14) + Μιτσερό (9) + Κάμπο (6)

21410

Θεοδώρα Δημητρίου

Ψημολόφου (15) +

Καπέδες (10) + Αγροκηπιά (4)

Ψημολόφου (17) + Καπέδες (9) + Αγροκηπιά (3)

23855

Στυλιανός Ηρακλέους

Δερύνεια (21) + Αγία Νάπα (8)

Δερύνεια (19) + Αγία Νάπα (10)

21734

Μύρια Μαρτζιτανή

Κίτι (29)

Λάρνακα (29)

13979

Αντριάνα Ττεραλλή

Συνδετικός λειτουργός (22) + Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Βαρνάβας"- Λιοπέτρι (5)

Αραδίππου (27)

21149

Κυριακή Θεοδώρου

Αθηένου (17) + Αραδίππου (12)

Αραδίππου (29)

13606

Άντρη Παπαλεοντίου

Ειδικό Σχολείο "Αγιος Σπυρίδωνας" - Λάρνακα (25)

Ειδικό Σχολείο "ΑγιοςΣπυρίδωνας" - Λάρνακα (20) + Συνδετικός λειτουργός (5)

21792

Κωνσταντίνος Φιλή

Παραλίμνι (29)

Ειδικό Σχολείο "Αγιος Σπυρίδωνας" - Λάρνακα (29)

21655

Μαριέλλα Σταύρου

Ξυλοτύμπου (18) + Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Βαρνάβας" Λιοπέτρι (11)

Κίτι (29)

13608

Αντρούλα Πηλλακούρη

Λεμεσό (13) + Επισκοπή (12)

Λεμεσό (25)

21132

Αγάθη Τοουλάκου

Λεμεσό (24) + Απαισιά (5)

Λεμεσό (29)

21250

Τερέζα Πιερή

Πάφο (29)

Λεμεσό (29)

21299

Αφροδίτη Χαραλάμπους

Ασγάτα (15) + ΠοταμόΓερμασόγειας (7) + Πεντάκωμο (7)

Λεμεσό (29) (Ειδικοί λόγοι)

21678

Αστέρω Χαρτόσια

Λεμεσό (24) + Αγίους Αναργύρους Λ/σού (5)

Λεμεσό (15) +

Πολεμίδια Κάτω (14)

16406

Άννα Γαβριηλίδου

Άγιο Τύχωνα (25) + Άγιο Αθανάσιο (4)

Άγιο Τύχωνα (29)

15048

Αλεξία Γεωργίου

Αγίους Αναργύρους Λ/σού (18) + Λεμεσό(11)

Αγίους ΑναργύρουςΛ/σού (21) +Πεντάκωμο (8)

21116

Παντελίτσα Μιχαήλ

Αγρό (21) + Πάχνα (8)

Αγρό (17) + Πελένδρι 12)

16963

Αντιγόνη Αντωνίου

Πάφο (29)

Ασγάτα (15) + Ιαματική (14)

16943

Χρυσάνθη Θεοδωρίδου

Επισκοπή (22) + Τραχώνι (7)

Επισκοπή (29)

23247

Χριστιάνα Παπαχαραλάμπους

Καλό Χωριό Λ/σού (21) + Ιαματική (8)

Καλό Χωριό Λ/σού(22) + Απαισιά (4) + Αψιού (3)

15646

Ιωάννης Τσάππας

Λινόπετρα (19) + Ποταμό Γερμασόγειας (10)

Λινόπετρα (29)

 

21420

Ευτυχία Πέτρου

Μουτταγιάκα (18) + Πολεμίδια Κάτω (11)

Μουτταγιάκα (18) +ΠοταμόΓερμασόγειας (11)

21115

Κυριακούλα Κοκκινίδου

Παρεκκλησιά (22) + Πύργο Λ/σού (7)

Παρεκκλησιά (23) + Πύργο Λ/σού (6)

21682

Ηλιάνα Καναβάτη

Λεμεσό (14) + Τίμη (13) + Αναρίτα (2)

Τραχώνι (14) + Τίμη (13) + Αναρίτα (2)

23312

Κωνσταντίνα Χρίστου

Τριμήκληνη (15) + Πελένδρι (14)

Τριμήκληνη (19) + Πάχνα (10)

21560

Μαρία Παλάοντα

Ειδικό Σχολείο"Απόστολος Βαρνάβας" - Λιοπέτρι (29)

Πάφο (29)

21720

Αλεξία Κερυνιώτου

Πάφο (15) +Γεροσκήπου (14)

Πάφο (29)

21769

Ιωάννα Εύζωνα

Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Βαρνάβας" - Λιοπέτρι (29)

Πάφο (19) +

Γεροσκήπου (10)

23257

Μαρία Γεωργίου

Πέγεια (10) + Αργάκα (9) + Αγία Μαρίνα Χρυσοχούς (7) + Πόλη Χρυσοχούς (3)

Πάφο (29)

23308

Κυβέλη-Ειρήνη Δημητριάδου

Μεσόγη (17) + Πολέμι (9) + Παναγιά (3)

Μεσόγη (18) + Πολέμι (11)

21789

Σοφία Λεωνίδου

Παραλίμνι (29)

Πέγεια (12) + Αργάκα(10) + Αγία Μαρίνα Χρυσοχούς (7)

16927

Κωνσταντίνος Χατζηθωμά

Λευκωσία (23) + ΠΟΕΔ(6)

Συνδετικός λειτουργός (23) + ΠΟΕΔ (6)

Εργοθεραπείας

 

 

Φάκελος

Ονοματεπώνυμο

Από

Σε

15736

Σοφία Παρασκευά

Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Βαρνάβας" -  Λιοπέτρι (29)

Ειδικό Σχολείο "Αγιος Σπυρίδωνας" - Λάρνακα (29)

16559

Ιωάννα Ανδρονίκου

Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Λουκάς" - Λεμεσός (20) + Ειδικό Σχολείο "Θεοσκέπαστη" - Πάφος (9)

 

Αναρρωτήριο Ερυθρού Σταυρού - Λεμεσός (29)

16659

Ευτυχία Χαραλάμπους

Αναρρωτήριο Ερυθρού Σταυρού - Λεμεσός (29)

Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Λουκάς" Λεμεσός (29)

 

Φυσιοθεραπείας

 

 

Φάκελος

Ονοματεπώνυμο

Από

Σε

16557

Νίκη Ριαλά

Ειδικό Σχολείο Λευκωσίας (25)

Ειδικό Σχολείο "Ευαγγελισμός" -Γέρι (25)

15078

Πολύδωρος Παπαχριστοφόρου

Ειδικό Σχολείο"Ευαγγελισμός" - Γέρι(25) + Ειδικό Σχολείο Λευκωσίας (4)

Ειδικό Σχολείο Λευκωσίας (29)

16904

Χαρούλα Τουμπή

Ειδικό Σχολείο "ΑγιοςΣπυρίδωνας" - Λάρνακα (27)

Ειδικό Σχολείο "Απόστολος Λουκάς" Λεμεσός (20) +Ειδικό Σχολείο "Θεοσκέπαστη" - Πάφος (9)

Ειδικής Γυμναστικής

 

 

Φάκελος

Ονοματεπώνυμο

Από

Σε

21293

Χριστίνα Φυσούνη

Ειδικό Σχολείο Λευκωσίας (29)

Ειδικό Σχολείο "Ευαγγελισμός" - Γέρι (29)

21723

Ανδρέας Παπασωζόμενος

Ειδικό Σχολείο "Ευαγγελισμός" - Γέρι (29)

Ειδικό Σχολείο Λευκωσίας (29)

 




Comments (0)





Add a new comment:







Newsletter










875