Αναθεωρημένο: Πρόσκληση παρακολούθησης Προγρ. Παιδαγ. Κατάρτισης για μόνιμους επί δοκιμασία Μεσης


Η Επιτροπή Εκπαιδευτικής Υπηρεσίας ανακοινώνει ότι προσκαλεί για παρακολούθηση του Προγράμματος Παιδαγωγικής Κατάρτισης, για τη σχολική χρονιά 2018-2019, επιπρόσθετα και τους πιο κάτω υποψήφιους στους οποίους, με βάση τη σειρά προτεραιότητάς τους στους πίνακες διοριστέων/διορισίμων, αποφάσισε να τους προσφέρει μόνιμο με δοκιμασία διορισμό (σχετική η ανακοίνωση ημερ. 23.7.2018) και οι οποίοι δεν κατέχουν το σχετικό Πιστοποιητικό.

Οι υποψήφιοι καλούνται να δηλώσουν το αργότερο μέχρι την Τρίτη, 14 Αυγούστου 2018 και ώρα 1.00 μ.μ., τη συμμετοχή τους στο Πρόγραμμα Παιδαγωγικής Κατάρτισης της σχολικής χρονιάς 2018-2019 υποβάλλοντας μόνο ηλεκτρονικά τη σχετική δήλωση (Έντυπο ΕΕΥ.10), στην ιστοσελίδα της Επιτροπής, στη διεύθυνση: http://www.eey.gov.cy.

Η οργάνωση και υλοποίηση του Προγράμματος ανατέθηκε από την αρμόδια αρχή στο Πανεπιστήμιο Κύπρου, το οποίο ενεργεί συνεργασία με το Παιδαγωγικό Ινστιτούτο Κύπρου. 

 

ΠΙΝΑΚΕΣ ΔΙΟΡΙΣΙΜΩΝ  

ΜΕΣΗ ΓΕΝΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ

Θρησκευτικών

Α/Α

Ονοματεπώνυμο

1

Κυριάκου Ανδρέας

2

Φούκας Ευάγγελος

Φιλολογικών

Α/Α

Ονοματεπώνυμο

1

Αντωνιάδου Στέλλα

2

Ελευθερίου Κική

3

Γεωργίου Σωτηρούλα

4

Κασάπη Σταυριάνα

5

Μαργώνης Ιωάννης

6

Κωνσταντίνου Μαρία

7

Παύλου Κούλα

8

Βασιλειάδης Γεώργιος

9

Πετρή Βασιλική

10

Αλαμπρίτη Ζηνούλα

11

Αντωνιάδης Πανίκος

12

Βασιλείου Βασίλειος

13

Λοΐζου Ειρήνη

14

Μακρή Μαρία

15

Χατζηγιώργη Νικολίνα

Μαθηματικών

Α/Α

Ονοματεπώνυμο

1

Αβραάμ Άννα

2

Παπακωνσταντίνου Ελένη

3

Φωτίου Άντρος

4

Κουρουσίδης Πολύβιος

5

Κοντογιώργης Σταύρος

6

Σολέα Αναστασία

7

Ευαγόρου Παναγιώτης

Φυσικής

Α/Α

Ονοματεπώνυμο

1

Γεωργιάδης Χρίστος

2

Φωτιάδης Στυλιανός

Βιολογίας

Α/Α

Ονοματεπώνυμο

1

Παναγιώτου Αιμιλία

Αγγλικών

Α/Α

Ονοματεπώνυμο

1

Θεμιστοκλέους Μαρία

2

Χαραλάμπους Μαρία

3

Κωνσταντίνου Κωνσταντίνα

4

Σκαπούλλη Αγάθη

5

Γεωργίου Αιμιλία

6

Μαυρομάτη Άντια

7

Σιακόλα Μαρία

Εμπορικών/Οικονομικών

Α/Α

Ονοματεπώνυμο

1

Ξενοφώντος Αβραάμ

2

Θεμιστοκλέους Μαρία

3

Αλεξάνδρου Αργύρης

4

Γιούκας Παναγιώτης

5

Χαραλάμπους Μαρία

6

Λαζάρου Μαρία

Φυσικής Αγωγής

Α/Α

Ονοματεπώνυμο

1

Θωμά Μάριος

2

Κωνσταντίνου Λουκάς

Πληροφορικής/Επιστήμης Η.Υ.

Α/Α

Ονοματεπώνυμο

1

Τζούνακα-Καλογεροπούλου Ανδριάνα

2

Μιχαήλ Μιχάλης

Συμβουλευτικής και Επαγγελματικής Αγωγής

Α/Α

Ονοματεπώνυμο

1

Ζίζιρου Διαμάντω

2

Καταλάνου Μαριάννα

Σχεδιασμού και Τεχνολογίας

Α/Α

Ονοματεπώνυμο

1

Αναστασίου Πάμελα

2

Λάμπρου Μαρίνα




Comments (0)


This thread has been closed from taking new comments.



Newsletter















50